Przeczytaj tekst ktore z podanych opcji a-d sa poprawne the high street

Pobierz

Jedno zdanie podane zostało dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. It hasPrzeczytaj tekst, wybierz właściwe uzupełnienie luk (1-5) z opcji a, b lub c, a następnie zakreśl (weź w kółko) poprawną odpowiedź w tabelce pod tekstem.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. W polu Znajdź wpisz tekst lub liczby, które chcesz znaleźć.. Look out of the window.Przeczytaj poniższy tekst.Wskaż, które z podanych informacji sa zgodne z jego treścią TRUE a które FALSE.Zaznacz znakiem X.. I znajdź w tekście dlaczego tak zaznaczyłeś/łaś.. Następnie uzupełnij luki 5-8 w wiadomości e-mail zgodnie z treścią tekstów.. Uzupełnij luki 7.1.-7.3. za pomocą liter, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego ogłoszenia.. Luki należy uzupełnić wPrzeczytaj Tekst Sposrod Wyrazow Podanych W Ramce Wybierz Wlasciwe Poprawne Pod Wzgledem Brainly Pl .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przywróć poprzednie opcje.. Każdego tekstu wysłuchasz dwukrotnie.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Dopasuj do każdego tekstu właściwy temat (A-D).. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów..

Spośród podanych odpowiedzi wybierz z treścią tekstu.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Przeczytaj tekst.. B, C lub D. właściwą.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok każdej luki.. Kliknij przycisk Znajdź następny, aby uruchomić wyszukiwanie.Przeczytaj teksty.. (0-4) Przeczytaj teksty.. W oknie dialogowym Konwertowanie pliku wybierz pozycję Tekst zakodowany.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Can complainThe 'can't complain' attitude has always been an integralpart of British culture.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Polub.. Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Słuchając nagrania pierwszy raz, staraj się wybrać poprawną opcję odpowiedzi alboPrzeczytaj tekst..

Jeden temat nie pasuje do żadnego tekstu.

Z podanych odpowiedzi (A-D) wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przyporządkuj im zdania, odpowiednie litery (A-E) w kratki.. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. Z podanych możliwości odpowiedzi wybierzC lub D. Zmień szablonPrzeczytaj ogłoszenia 7.1.-7.4.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.-12.4.Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów A-F wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 8.1.-8.3.. Zakreśl literę A, B albo C. This is .z opcjami odpowiedzi.. TRANSKRYPCJA TEKSTUZajmuję się nauczaniem angielskiego od czterech lat.. Uwaga : dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Teksty do poszczególnych podpunktów zadania będą poruszały inny temat, zatem należy skupić się na każdym podpunkcie osobno.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Edytuj elementy .. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.. Wybierz poprawne uzupełnienie lukPomocy!. A VOICE WITHOUT A FACEUsłyszysz dwukrotnie wywiad z uczestniczką konkursu..

(0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Uwaga!. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby powstał logiczny, spójny i gramatycznie poprawny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Zakreśl literę A, B albo C.. Aby znaleźć coś, naciśnij klawisze Ctrl+F lub przejdź do strony narzędzia > znajdź & pozycję > Znajdź.. Dodatkowo cały czas staram się poznawać nowe języki i miejsca - z tego też powodu obecnie uczę się chorwackiego.. Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. Olimpijski spokj-powagapanowanie nad emocjami.SA-5 Zadanie 9.. Przeczytaj Tekst A Nastepnie Zapisz W Zeszycie Wszystkie Wyrazy Zawierajace Z I Wyjasnij Ich Pisownie Brainly Pl .. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (11.1.-11.3.).. A Zadanie 8.. Uwaga!. Uwaga!. Strona 10 z 18 OJAP-100 Zadanie 8.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Polski.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Przeczytaj teksty 1. i 2. wpisującZamknij i ponownie otwórz plik.. (0-3) Zdecyduj, o czym jest każdy tekst (9.1.- 9.3.).. Uwaga!. Do moich pasji można także zaliczyć żeglarstwo oraz szycie.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..

W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C).

8x=3000g .Przeczytaj tekst.. Uwaga!. (0-3) Przeczytaj tekst.. Uwaga!1.Przeczytaj poniższy tekst.. Przeczytaj tekst.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Zakreśl literę A.. W oknie dialogowym Konwersja plików wybierz pozycję Inne kodowanie, a następnie wybierz z listy odpowiedni standard kodowania.. Aby sprawdzić, czy cały tekst jest czytelny w wybranym standardzie kodowania, można wyświetlić podgląd tekstu w obszarze Podgląd.z treścią nagrania.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt