Byle jak tekst kwiat jabłoni

Pobierz

Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Myślał, że zna Cię na wylot Że da się zmierzyć Cię według jego praw Zważyć i wycenić wszystko Co znajdzie pośród słońc i traw Samego siebie wyprzedzał Myślał, że idzie po Tobie by znaleźć dom Nigdy tego nie pojął Nie szedł po Tobie, lecz z Tobą Jak mam obronić ziemię, kiedy mam wrażenieTekst piosenki Kwiat Jabłoni: Byle jak Latami pracuje ciężko Tnąc gałąź na której ciągle siedzi sam Dni coraz szybciej biegną Lecz jeszcze dzisiaj nie sięgnie dna Jesteś dla niego przestrzenią Popisów polem i miejscem ważnych spraw Gdy spadnie będzie pewien Nie byłaś polem a celem Jak mam obronić Ziemie Gdy jak walczyć nie wiemByle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Myślał, że zna Cię na wylot Że da się zmierzyć Cię według jego praw Zważyć i wycenić wszystko Co znajdzie.Kwiat Jabłoni - Byle jak Tekst piosenki Byle jak Latami pracuje ciężko Tnąc gałąź, na której ciągle siedzi sam Dni co raz szybciej biegną Lecz jeszcze dzisiaj nie sięgnie dna Jesteś dla niego przestrzenią Popisów polem i miejscem ważnych spraw Gdy spadnie będzie pewien Nie byłaś polem a celem Jak mam obronić ziemię i jak walczyć nie wiemByle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Myślał, że zna Cię na wylot Że da się zmierzyć Cię według jego praw Zważyć i wycenić wszystko Co znajdzie spośród słońc i traw Samego siebie wyprzedza Myślał, że idzie po Tobie by znaleźć dom Nigdy tego nie pojął Nie szedł po Tobie lecz z TobąMay 19, 2022Sep 11, 2021Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Myślał, że zna Cię na wylot Że da się zmierzyć Cię według jego praw Zważyć i wycenić wszystko Co znajdzie spośród słońc i traw Samego siebie wyprzedza Myślał, że idzie po Tobie by znaleźć dom Nigdy tego nie pojął Nie szedł po Tobie lecz z Tobą Jak mam obronić ziemię kiedy mam wrażenieIdąc byle jak Więc kto powie mi jak radzić sobie mam Taki wielki świat nade mną mam Ileś tam lat, lecz to niewiele da Doświadczenia brak Więc kto powie mi jak radzić sobie mam Taki wielki świat nade mną mam Ileś tam lat, lecz to niewiele da Doświadczenia ciągle brak Będziesz w pocie czoła walczyć o swój świat Będziesz wodą żyć i chlebemJak wielka rzeka wpłyń, uratuj mnie I wciąż poznają ten świat Poznają gwiazdy i ziemię Ooo wszyscy pod niebem Czy poznasz świat lejąc łzy Lub w zgodzie z nim będziesz żyć Zależy to tylko od ciebie Czy będziesz stąpać po dnie Lub z głową w chmurach we śnie Aaa wrzuceni w siebie Choć wiecznie płonie ten świat To w sercu wierzę, że jaJak Kwiat Jabłoni prowadzi do Boga?.

Oślepniesz na świat.Sep 12, 2021Feb 5, 2022Tekst piosenki [Zwrotka 1] Stoję gdzieś pod niebem, pod nogami piach Mam podobno iść przed siebie Chociaż nie wiem jak, oj nie wiem Robię pierwszy krok, muszę więc gdzieś dojść Góra wielka, droga kręta Trudno czasem iść, nie stękać Chcę od razu wiedzieć na czym stoi świat Jak poznawać siebie lepiej Jak nie potknąć się o ciebie Idąc byle jakOglądaj wideo Byle jak w wykonaniu Kwiat Jabłoni z albumu Mogło być nic za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.

Świeża .. Padły by nikt nie usłyszał.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. I to zapiera dech jak prostymi słowami Kasia i Jacek odkrywają coś, co wszyscy znamy, ale znamy tak dobrze, że nie widzimy, czym jest w istocie.. Kwiat Jabłoni - Byle jak .. (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Byle jak RnMNZFwi9pE Kwiat Jabłoni - Byle jak Latami pracuje ciężko Tnąc gałąź, na której ciągle siedzi sam Dni co raz szybciej biegną Lecz jeszcze dzisiaj nie sięgnie .. Utworzone: 06 luty 2021Tekst piosenki: To tylko kolejny uścisk dłoni.. Opcje odtwarzania Odsłuchiwane w… Przełącz urządzenie Spotify .Kwiat Jabłoni na koncercie w ramach festiwalu 3-Majówka 2022 we Wrocławiu Rok założenia 2018.. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, .Byle jak - singel polskiej piosenkarki Margaret wydany 21 grudnia 2017 poprzez Magic Records i promujący album Monkey Business.. Zaczniemy od zera play 8.. Teksty jak zwykle mądre i muzyka też łatwo wpada w ucho.. To tylko kolejne słowa.. Pochodzenie .. "Byle jak" 8 - 81 "Nie ma mnie" 11 73 80 "Kometa" 9 - 57 "Zaczniemy od zera" 14 - .. Genialna jak zawsze płyta zespołu Kwiat Jabłoni.. Nie ma mnie play 6.. A Ty jesteś spokojny i tak.. Jak zawsze od lat na raz.. Pod stołem by nikt nie widział.. Maska .. Widać, że dojrzewają muzycznie.. Stajesz się wolny na dwa.. Kiedy ostatnio .1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt