Kozacka miłość odcinek 250 vod tvp pl

Pobierz

Leżniow przekonuje Goriuchina, by nadal prowadził teatr, ale nadmienia, że jest konieczny powrót Gruszeńki, by odnieść sukces.. Kemal nie pamięta, co robił w nocy, kiedy zaginęła Asu.. Kozacy w jego poszukiwaniu wpadają do zagrody Serafima, ale na szczęście Oksanie udało się wcześniej zbiec.. Serafim wyznaje wnuczce, że celowo skłócił ją z Leżniowem.. Niespodziewanie na miejscu konfrontacji pojawia się matka obydwojga.. Zeynep oświadcza Emirowi, że zamierza wyjść za Hakana.. OCEŃ.. Prystawowi Lebiedzie udaje się nakłonić Pritykina do wycofania skargi.Fiodor na prośbę Marysi straszy ludzi, po stanicy rozchodzi się wieść o wilkołaku.. Filmy .. Strona główna filmów ; Premiery i zapowiedzi ; Zwiastuny ; Baza filmów ; Baza osób kina ; .. Odcinek 250.. Po stanicy krąży wieść, że czarownik wskrzesił swoją córkę zmarłą przed dwudziestu laty.. Dziewczyna jest chora.. Do domu wraca zdenerwowana Madzia.. Olga próbuje ratować starca przed represjami.Jan 24, 2022Marta może odetchnąć z ulgą.. Leżniow namawia Goriuchina, by w dalszym ciągu prowadził.. więcej Odcinek 249Jun 15, 2022Małgosia staje przed trudnym dylematem.. Aby ją ratować, Serafim opuszcza swoją kryjówkę.. Emir odkrywa prawdę o wypadku Nihan i postanawia zemścić się na siostrze.. Radomska jest już pod opieką psychiatry.. Karasik ze strachu mówi Koźmie wszystko.Serafim ukrywa Gruszeńkę..

Kozacka miłość - odc.

Jednak, żeby zaczął on znów odnosić sukces, konieczny jest powrót Gruszeńki.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Gładysz chce aresztować Karasika.Galip podejrzewa Emira o zabicie siostry.. Marysia znajduje dowody przeciwko Karasikowi.. Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD Kozacka Miłość streszczenie odcinków po polskuKozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).. Trochę obawia się Badeckiej, ale z kolei Maciejak proponuje dużo gorsze warunki.. Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo.. ZAMÓW ONLINE LUB ZADZWOŃ 22 22 00 000 Tweet.. Lista odcinków Poprzedni Następny.. Marysia prosi Koliewanowa, by zemścił się na Stiepanie.. Nihan przypadkiem dowiaduje się, kto uszkodził układ hamulcowy w jej samochodzie.Aug 2, 2021 Wszystkie odcinku po polsku obejrzeć można za darmo bez rejestracji na platformie TVP VOD.. Znowu nie znalazła pracy.. Niespodziewanie Małgosię i Izę odwiedza Stefan.. Sędzina ma jednak wątpliwości.. 47) powrót do góry.. Gdy Paweł mówi, że się wyprowadza, Madzia nie kryje rozczarowania.. Kanał TVP 2 HD Data emisji 2021-02-09 18:45 - 19:35 Gatunek serial, Inne Czas trwania 00:50:00Hakan próbuje przekonać Zeynep do szybkiego ślubu..

pomoc zaloguj Kozacka miłość (odc.

Od dłuższego już czasu Paweł nie odbiera telefonów.. Zastanawia się, którą pracę wybrać.. Maria postanawia prosić o pożyczkę Kotowicza .Aliona prosi Kolewanowa, by się wstawił za Stiepanem.. Karasik wraca do Konstantynowa i zostaje napadnięty przez Koźmę i Timofieja.. Rafał robi wszystko, żeby ją pocieszyć.. Mercan podejrzewa, że jeden z policjantów pracuje dla Emira.Odcinek 251 Goriuchin postanawia dalej prowadzić teatr.. Bank odmawia Zduńskiemu kredytu.. Okazuje się, że Kamil ma .Nov 10, 2021Apr 22, 2021Dec 28, 2021Dec 2, 2021teraz w tv program tv tv na życzenie świat CANAL+ dla dzieci vod magazyn.. OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VODAkcja składającej się z 270 odcinków telenoweli "Kozacka miłość" rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku.Główną bohaterką produkcji.Dec 26, 2021Serafim dowiaduje się, że Gruszeńka jest jego wnuczką.. Marysia i Aliona próbują uwolnić Stiepana.. Zaloguj się.. Mężczyzna.. więcej Odcinek 250 Marysia zwraca się do Kolewanowa z prośbą, by ten zemścił się na Stiepanie.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Ojciec Stiepana przyjeżdża nocą do stanicy.Oct 1, 2021Kolewanow najmuje dla Aliony nową służącą, która ma ją szpiegować i nie dopuszczać do kontaktów w mieście.. kanał 12. zaloguj; NIE MASZ JESZCZE NC+ GO?. W mieszkaniu Piotra i Kingi atmosfera jest nie do zniesienia, kłótniom nie ma końca..

Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

Karczmarka wypija wywar przeznaczony dla Serafima, a Oksana i Marysia bojąc się konsekwencji, uciekają do stanicy.. Stiepan organizuje pogoń i wraz z Kozakami odnajduje porywacza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt