Opisz swoj pokoj po niemiecku

Pobierz

NIE z tłumacza , prosze na jutro ;) daje naj.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Po prawej stronie stoi szafa.. Mój pokój jest przytulny .. na szafce leżą książki.. Jest mały.Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: swój pokój po niemiecku.. 9,297wizyt.. Przy oknie stoi komoda.. (wtedy można zastosować "würden", bo odnosimy to do 2 podmiotów: stół + krzesła - dwa razy dała Pani 'klein' w tym samym zdaniu, można by to wygładzic).Opis pokoju po niemiecku: Das ist mein Zimmer.. luxuriös - luksusowe.. Przetłumacz zdania: Po lewej stronie stoi biurko.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Na dywanie stoi stolik.. ściany są białego koloru.. Na komodzie stoi telewizor płaskoekranowy.Opis pokoju po niemiecku Mein Zimmer ist 30 m2 groß./ Mój pokój ma 30m2.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Zadania.. Ich finde mein zimmer OK. Mój pokój jest duży i nowoczesny.. modern - nowoczesne.. Obok biurka stoi komoda.. Obok szafy stoi łóżko.. na .Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Najwięcej odwiedzin.Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawejPrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Muszę opisać swój pokój po niemiecku.

Na biurku stoi komputer.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. mój pokój jest duży i ładny.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.Opublikowany in category Język niemiecki, 25.09.2020 >> Opisz swój pokój po niemiecku.Przetłumacz zdania: Po lewej stronie stoi biurko.. Moj pokój jest duży i przytulny.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.Mein Traumzimmer.. Ściany są czerwone i zielone.. Po południu zabieram się do roboty, czyli - musze posprzątać w pokoju a nastepnie odrabiam zadanie i się ucze.. Na środku jest leży dywan.. Proszę przetłumaczyć mi moje zdania w sensowny sposób bez używania translatora ani innych takich rzeczy.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.. niemiecki.. To tak : Łozko stoi obok sciany na ktorej wisi karoryfer Komoda stoi pod oknem, na komodzie stoi telewizor Po prawej stronie od okna stoi regal z ubraniami Biurko stoi pod sciana, stoi na nim lampa oraz komputerOpublikowany in category Język niemiecki, 25.10.2020 >> Opisz po niemiecku swój pokój, co gdzie sie znajduję..

W pokoju mam dwoje okien.Opis pokoju po niemiecku.

Obok biurka stoi komoda.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. tłumaczenie : Mój pokój znajduję się na parterze.. +1głos.. Najwięcej głosów.. Odpowiedz przez Guest.. der Korridor - korytarz.. Najnowsze.. Koło stołu stoją dwa fotele.. W rogu stoi fotel.. Po lewej stronie znajduje się łóżko, a za nim szafa.. 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu.der Balkon - balkon.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Na biurku stoi komputer.. PILNE!. Najwięcej odpowiedzi.. Na ścianie wisi obraz.. Na środku jest dywan i łóżko.Es ist klein.. Stwórz fiszki.. Mój pokój jest mały i przytulny.. Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek.. Zobacz podobne fiszki: opis pokoju po angielsku opis pokoju po niemiecku Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku ausblick Chodura Lektion 2 Falsch Frënn (LU-DE) dialog Lesson 19 Lesson 3 Moja lekcja Lesson 18 Moja .Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Na ścianie wisi obraz.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Obok szafy stoi łóżko.. Po prawej stronie stoi szafa.. Ein Teppich ist eine blaue Farbe.Opisz swój pokój po niemiecku - Zalicz.net - Rozwiąż każde zadanie domowe!. W rogu stoi fotel.. Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór..

Na środku jest leży dywan.Opisz swój pokój po niemiecku.

O 22 poszłam spać.. Strona główna / Odzież ochronna / Maseczki ochronne / maseczki chirurgiczne - 25% Maseczka medyczna chirurgiczna Medivon MDV typ II Czarna, 3 warstwowa, 50 szt. Na środku znajduje się dywan.. Wymiary urządzenia (sz x w x .rozpocznij naukę.. Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. bequem - wygodne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt