Sprawdzian znajomości lektury kajtkowe przygody

Pobierz

a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .Kajtkowe przygody - Problematyka.. Autorką książki jest Maria Kownacka.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Teksty oparte na cyklu podręczników i ćwiczeń wydawnictw MAC oraz WSiP i MEN Ćwiczenia pobrane z Learning Apps i innych zasobów Internetu.test z lektury to przeczytajcie lekturę i zanim udostępnicie test upewnijcie się, że nie ma błędów.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. pytanie 1 z 10.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Podgląd treści.. W teście Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania:Link do lektury "Kajtkowe przygody" B. Minta Na stronie zamieszczono zdjęcia i materiały własne oraz ilustracje, ćwiczenia i inne materiały pobrane z Google.. Na stronie zamieszczono zdjęcia i materiały własne oraz ilustracje, ćwiczenia i inne materiały pobrane z Google.. Gniazdo, z którego wypadł Kajtek było umieszczone na: - dachu - topoli - sośnie 2.. Pytania zawarte w teście.. Napisz do nas.. Gdzie Kajtek i Mruczek sie znalezli.. Rozwiąż test.. Dobrze, że pojawiają się tu odpowiedzi na koniec bo inaczej nie wiadomo gdzie jest błąd jak w niektórych testach.Kajtkowe przygody - streszczenie utworu Marii Kownackiej..

Czy znasz dobrze ,, Kajtkowe przygody"?

Quiz wiedzy o lekturze "Lalka" Bolesława Prusa.. W czasie wykopków, gdy Kajtek bronił Wawrzusia, bronił go przed: - ptakami - psem - myszą 4.KAJTKOWE PRZYGODY LEKTURA KLASY III.. Przysmaki Kajtka - Wiedza przyrodnicza; Wywiad - Odpowiadamy na pytania dziennikarza // odp.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Wszyscy skupiają się wokół cerowania worków lub naprawiania koszy i czynności te sprawiają, że ludzie którzy wykonują je wspólnie stają się sobie bliżsi .TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY kajtkowe przygody.docx (14 KB) PILOT I JA.docx (450 KB) krolik wielkanocny szlaczki plus okulary.pdf (87 KB) zawody2.pdf .Nie było tego w lekturze.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Kajtkowe przygody Marii Kownackiej znajdziecie na .Audiobook - Maria Kownacka - KAJTKOWE PRZYGODY - DEMO Realizacja: .przyśpieszona książka czytana przez lektora.Miniturniej znajomości lektury "Kajtkowe przygody".. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Zawiera 32 pytań.. Porównywanie iloczynów i ilorazów ..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Onomatopeje, czyli wyrazy dźwiękonaśladowczeSprawdziany ze znajomości lektur klas I - III "KAJTKOWE PRZYGODY" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. W utworze "Kajtkowe przygody" perypetie tytułowego Kajtka reprezentującego świat zwierząt nierozerwalnie łączą się ze światem ludzi (rodzina państwa Orczyków).. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorce, genezę utworu, charakterystykę postaci, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Inne tryby testu.. Pisała o sprawach bliskich czytelnikowi - o domu, o szkole, o stosunku do zwierząt, o przyrodzie i życiu wsi polskiej.. Pokazuje dalej Kownacka w jaki sposób wpływa to na relację między ludźmi.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.sprawdzian ze znajomoŚci lektury klasy iii - "kajtkowe przygody" imię i nazwisko ucznia 1.Przeczytaj uważnie wszystkie wyrazy i wyrażenia, a następnie podkreśl tę grupę , która w całości pasuje do lektury "Kajtkowe przygody ":Publikacja zawiera zadania dotyczące znajomości lektury klasy III "Kajtkowe przygody"..

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.

Zamieszkał więc w gospodarstwie Orczyków, którzy się nim zajęli.. :D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Proszę teraz wylosować zestawy pytań.. Czy przeczytałeś wszystkie?. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Rozdaje karty pracy z zadaniem na "Porównywanie iloczynów i ilorazów".Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.This quiz is incomplete!. Skomentuj.. Sprawdź ile pamiętasz z tej niesamowitej książki a ile wiadomości Ci umknęło.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujemy 1 punkt.. Udostępnij.. Maria Kownacka () ponad sześćdziesiąt lat swojej pracy twórczej poświęciła dzieciom i młodzieży.. Testy demo Testy dla klasy III, VI ,test w klasie 6, test klasa 3, arkusze egzaminacyjne Streszczenia - wykaz wszystkich wyszukańZapomniałeś, kim jest Kajtek, postać w lekturze Kajtkowe przygody, Kownacka Maria.. Zabawa "Ptaszki"- integracyjna.. Kajtkowe przygody - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Instrukcje dla ucznia 1.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.Quiz stworzony na podstawie księżki Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"..

..."Kajtkowe przygody" to lektura sugerowana dla klasy 3.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Zabawa murowana !Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. Teksty oparte na cyklu Tropiciele klasa 3 wydawnictwa WSiP .Plik Kajtek test.doc na koncie użytkownika aga.jaska • folder Kajtkowe przygody • Data dodania: 4 lip 2012Kajtkowe przygody • klasa 3 • pliki użytkownika ewapoz przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Scenariusz bocian Kajtek.doc, [060315] Dorota Alicja Dudek Jesie w wiejskim gospoda.docLektury.. Napisz do nas.. Z dużą starannością ukazana jest też przyroda i oblicze polskiej wsi.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Leżały jej także"Kajtkowe przygody" to opowieść o bocianie, który złamał skrzydło i nie mógł odlecieć na zimę.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Podobne tematy: • Kajtkowe przygody - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Maria Kownacka - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Rogaś z Doliny Roztoki - streszczenie, plan wydarzeń • Plastusiowy pamiętnik - streszczenie, plan wydarzeń • Anna Onimichowska - biografia i charakterystyka twórczościSprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. Kajtek to: a) lis b) bocian c) chłopiec d) bałwan.. Maria Kownacka w swoich książkach często opisywała spotkanie dzieci z przyrodą, nie inaczej jest w tej lekturze.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Gatunek: komedia.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. W czasie zimy Kajtek mieszkał w: a) stodole b) oborze c) gnieździeKajtkowe przygody.. Jaseq11 3 lata temu.. .Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.. Quiz wiedzy o szkolnych lekturach.. Zawiera 14 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt