Wybór i odrzucenie obrazka angielski zwroty

Pobierz

Jest to wybór jednego obrazka, plakatu i opisanie dlaczego ten, i powiedzenie, dlaczego odrzucasz pozostałe dwa.Do każdego pola przypisujemy zwrot, którym precyzujemy określenie charakterystyczne dla danego czasu.. SPRAWNOŚĆ KOMUNIKACYJNA Odniósł się Wybór miejsc do zwiedzania Dodatkowe atrakcje Transport Zakwaterowanie Pomoc Łącznie punktów 0 4 Do ilu elementów się odniósł?Tłumaczenie słowa 'invite to' i wiele innych tłumaczeń na polski - darmowy słownik angielsko-polski.. Warto zauważyć, że jest to jedyne zadanie na maturze gdzie dostaniesz czas .. "As a matter of fact, I prefer picture (Twój wybór) because it appeals more to me than picture (obrazek lub obrazki, których nie wybierasz).. Dialog na podstawie chmurek, 4 ew. 3 chmurki 3.. (nie byłoby źle) Ja, ist gut.. Uczniowie podając numer pola muszą zbudować zdanie z podanym w nim czasownikiem.. 100.1 KLUCZ DO ARKUSZY ĆWICZEŃ 1 4 ZESTAWU EGZAMINACYJNEGO 1 [FILMY1 4] ARKUSZ ĆWICZEŃ DO ZESTAWU EGZAMINACYJNEGO 1 Zadanie 1.. Z pyt, to ci nie pomogę zdaję w tym roku maturkę.. Trzecim z zadań na maturze ustnej jest wybranie jednego z dwóch lub trzech obrazków zgodnie z poleceniem zadania i uzasadnienie wyboru oraz odrzucenia.. Chodzi mi o np: Wybieram obrazek (1,2,3) ponieważ.UWAGA: Opisując obrazek używamy czasu Present Continuous (np. they are jogging)..

Są trzy zadania 1. opis obrazka i trzy pyt.

ul. Grochowskiego 14, 77-400 Złotów tel.. Where are we going to stay?FB: drugi kanał: i życie polityczne - zaawansowane słownictwo angielskie do płynnej konwersacji Fiszki zaplanowane jako materiał dydaktyczny do rozwoju umiejętności i słownictwa konwersacyjnego, tym razem w dziedzinie polityki i kultury życia politycznego po angielsku przydadzą się każdemu, kto opanował już dobrze poziom podstawowy języka angielskiego.nie mam wyboru .. rozpocznij naukę: I have no choice .. zakupy i usługi angielski matura ustna angielski zwroty miesiące po angielsku podstawowe zwroty po angielsku slang angielski angielski biznesowy zwroty napastnik w futbolu 1000 słów angielski przymiotniki po angielsku szlifuj swój angielski w załączeniu przesyłam po angielsku .Przydatne zwroty Das Bild zeigt… - Obrazek pokazuje… Auf dem Foto sehe ich… - Na zdjęciu widzę… Die Szene spielt sich…ab.. Zostań patronem kanału: Możesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna' na .Matura ustna - Zadanie 3. by Alienka.. Następnie, musisz odpowiedzieć na dwa pytania egzaminatora.. Są po prostu inne (Gregorio Marañón) Wyraźne i bezpośrednie uznanie słynnego hiszpańskiego lekarza, myśliciela i pisarza.. Nieodłącznym elementem pracy w oparciu o źródła jest umiejętność krytycznej oceny zebranych informacji oraz źródeł, z których te .XVIII-wieczny angielski filozof i pisarz, Mary Wollstonecraft priorytetowo traktowała świadomość kobiet nad mężczyzną..

dwa dotyczą obrazka, 1 dotyczy, ciebie, opisanie jakiejś historyjki 2.

Szkoła - zapytaj eksperta (1551) Szkoła - zapytaj eksperta (1551) Wszystkie (1551) Język angielski (821) Język polski (375) Matematyka .Dlatego kwerendę dostępnych, opublikowanych źródeł pierwotnych i wtórnych, wybór źródeł wiarygodnych i odrzucenie wątpliwych nazywamy pracą w oparciu o źródła, a nie twórczością własną.. (z tym się zgadzam) Gute Idee.. Przydatne zwroty The photo shows… - Zdjęcie przedstawia… In the picture I can see… - Na obrazku widzę… Perhaps the picture was taken in… - Może zdjęcie zostało zrobione w… There is/are… in this picure.. FILM 1 Ćwiczenie 1 Zadanie 1.. What's more, (argument 2)" KROK 3 - ODRZUCANIE POZOSTAŁYCH OPCJI Teraz powiedz, dlaczego odrzucasz pozostałe elementy i uzasadnij swoją decyzję.Zapoznajmy się więc ze słownictwem i zwrotami, które zdecydowanie ułatwią opisywanie obrazka po angielsku.. Pytania .. Obrazek pokazuje/ prezentuje.. There is a man sitting.. Jest tam mężczyzna siedzący.. Rozmowa na podstawie ilustracji.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Mężczyzna i kobieta nie są dwiema płciami wyższymi lub gorszymi od siebie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt