Napisz jeden dzień z pamiętnika

Pobierz

Odpowiedzi: 0 .. Był to wyjątkowo udany i mile spędzony czas na górskich szlakach i spacerach po Krupówkach.. Ja tego dnia byłam na prawdę bardzo szczęśliwa.Treść zadania.. Poszłam zobaczyć,co takiego robi i na stole zastałam wielki kolorowy tort,a na nim 7 swieczek.. Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci literack.. Major Płut .. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. 10/188 Na osobnej kartce lub w zeszycie napisz recenzję - sprawozdanie z filmu, którego obejrzenie chcesz polecić lub odradzić swoim.Napisz kartke z pamiętnika pt. ' jeden dzień z wizytą na zamku ' plis jak na jszybciej potrzebuje tego na poniedziałek 13 grudniaOpiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. wtorek maj 2009 Mój drogi pamiętniku, Dzień dzisiejszy muszę uznać za udany.. 0 ocen | na tak 0%.. Zadanie jest zamknięte.. Jego wizyta, tak niespodziewana, spowodowana była wypadkiem na moście, nad strumieniem, a królewic u nas rozglądał za schronieniem.. poleca 74 %.. Filmy.. 27 sierpnia 2001 Niedawno wróciłam z letnich wakacji spędzonych wraz z przyjaciółmi w Zakopanem.. Zaraz po tym mama z tatą dali mi olbrzymie pudło,na .Zadanie: napisz jeden dzień z pamiętnika lub dziennika jesienni, lub wiersz oraz list o niej samej plis daję naj naj najNapisz jeden dzień z pamiętnika Rudego Podobne tematy.. Naprawdę mi ulżyło, gdy stwierdziłam, że na jego plecach nic nie ma..

Kartka z pamiętnika.

poleca82% Język polski .. Dzisiejszego wieczora do naszej skromnej chaty przybył hrabia Kirkor, piękny i bogaty.. Dziś bawiłem się z przyjaciółmi i nagle wpadliśmy na pomysł wyjazdu na wakacje.. Treść Grafika.. Teraz czekały mnie dni szkolnych przygotowań i.Z pamiętnika Heraklesa.. opisz jeden dzień ze swoich wakacji.Kartka z pamiętnika Marcina Borowicza.. Najlepsi w pomaganiu: 1. napisz kartkę z pamiętnika z wakacji.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Zadanie: napisz kartkę z pamiętnika , opisz w niej jeden dzień w nowym miejscu np szkole albo gdzieśTo był naprawdę szczęśliwy dzień.. Odpowiedź Guest.. Po skończeniu rysunków kłuciliśmy się który pojazd jest najlepszy.. Odpowiedz.. 0 0 15.10.2013 o 17:51 rozwiązań: 1. wpis w pamiętniku z wakacji.. 27 sierpnia 2001 Niedawno wróciłam z letnich wakacji spędzonych wraz z przyjaciółmi w Zakopanem.. poleca 75 %.. Zupełnie postradałem wtedy zmysły i nie rozumiałem, co się ze mną dzieje.Definicja.. Odpowiedz.. kebek94 Kochany pamiętniczku dzisiaj byłąm z mamą na kółku gospodyń wiejskich .. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.Kartka z pamiętnika z wakacji drukuj..

opisz jeden dzień z wakacji w formie pamiętnika.

Z resztą można było wyczuć wszystkie kości, gdyż chłopiec nic nie jadł, ale nie znalazłam też żadnej narośli.. Dałem wszystkim kartki i mieliśmy narysować super pojazd.. Odpowiedz.. Rano obudziło mnie krzątanie.. mamy w kuchni.. 2021-09-27 22:42:26 Labirynt przestrzen zapraszajaca do odkryc czy pulapka bez wyjscia.. 2021-09-27 16:53:20Wszystko układało się jak z płatka, a ja z zadziwiającą regularnością odnosiłem kolejne sukcesy - świadectwo z wyróżnieniem, trzecie miejsce w olimpiadzie wojewódzkiej i owocny udział w szkolnych konkursach .Zadanie: napisz kartkę z pamiętnika jeden dzień na wyspie szczęścia pilnee posze pomóżcie musze to zrobić do jutra .Zadanie: opowiedz w formie pamiętnika jeden dzień ze swojego Rozwiązanie:ten dzień i datę pamiętam do dziś , 24 kwietnia 2007 roku wspominam , chwile spędzone , w tym dniu , z miłym ukłuciem w sercu odbył się w ten dzień wielki bal , wielkie przygotowania , i wielka zabawa miałam wtedy 12 lat , cieszyłam się bardzo , na ten dzień , też z okazji balu , ale też z tego , ze .Napisz jeden dzień swojego pamiętnika .. Matka nasza, gościnna i uczynna .Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz czy wypowiadanie swojego zdania ułatwia życie ( 2 przykłady z lektur obowiązkowych i 1 życia)l 2021-09-26 12:16:37; Napisz wywiad z wybraną przez ciebie sławną osobą, która wykonuje według ciebie interesujący zawód.Napisz w formie pamiętnika jeden dzień z życia kukiego z książki magiczne drzewo szybko prosze..

napisz kartkę z pamiętnika z wakacji.

opisz jeden dzień ze swoich wakacji.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz kartkę z pamiętnika ;).Napisz kartkę z pamiętnika Zenka Wójcika z lektury ''Ten Obcy'' Chodzi o relacje Zenka z ojcem.Plis potrzebne na jutro.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Co chwilę rozlegał się dźwięk nadlatujących bombowców.. Dzień pierwszy.. .Zadanie: opisz jeden dzień z pamiętnika ucznia,nauczyciela i listonosza dam naj Rozwiązanie: 1 uczeń 24 10 2012 r to był przerażający dzień dostałem uwagę w dzienniczku za toopisz jeden dzień z pamiętnika +0 pkt.. Ferdynand Wspaniały.. Podobne zadania i testy Opisz rodzinny .Z pamiętnika Mary Lennox.. To był niesamowity dzień,gdyż obchodziłam moje siódme urodziny.. Był to wyjątkowo udany i mile spędzony czas na górskich szlakach i spacerach po Krupówkach.. kartka z pamiętnika wakacje.. 4 wrzesnia 1875 Dawno nie pisałem w pamiętniku.Napisz jeden dzień z pamiętnika J.Kochanowskiego w którym umieścisz przeżycia wewnętrzne z czasów życia Urszuli - MidBrainartAdam - jeden dzień z pamiętnika na podstawie… "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza, jako mit,"Pan ,… Refleksje na temat cytatu "Gdziekolwiek była ona,… "My sciaga,"My powinniśmy sciaga,"My… Opisz jeden dzień z twojego życia..

Dzisiejszy dzień zaczął się zwyczajnie.

ale to był jeden z kręgów kręgosłupa.. Kartka z pamiętnika Odyseusza; Z pamiętnika RzymianinaNapisz kartke z pamiętnika Robinsona Cruzoe z tekstu Stanisława Stampf'l według Daniela Defoe ,, Dzień po dniu" 2010-04-19 14:25:19 Napisz Kartka z pamiętnika 2009-01-12 20:21:01 Napisz kartkę z pamiętnika ;) 2014-03-30 13:01:04Kartka z pamiętnika- "Jeden dzień z mojego dzieciństwa".. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.Opisz, w formie pamiętnika, jeden dzień, w którym czułeś się obcy.. Jeden dzień na Olimpie; Refleksje na temat cytatu "Gdziekolwiek była ona, tam był raj" z powieści M. Twaina "Pamiętniki Adama i Ewy" Czego uczy nas historia Adama i Ewy?. poleca 83 %.. Język polski.. Zgłoś nadużycie.. Doprowadziło ono do tego, że bez znanych sobie przyczyn, zamordowałem swą żonę i moje dzieci.. Przedstaw myśli,… Jeden dzień z życia folwarku kartka z pamiętnika Boxera.Kartki z pamiętnika Balladyny.. Napisz e-mail do ucznia z Anglii o sobie (potrzebuje na wymianę).Napisz list do jednego z duchów.. Kartka z pamiętnika Rudego.To był naprawdę szczęśliwy dzień.. prosze szybko bo na jutro !. Adam Mickiewicz Alek Aleksander Kamiński Dzień na Harmenzach Henryk Sienkiewicz Kamienie na szaniec Proszę państwa do gazu Rudy Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela Zośka.. Wyraź swoją opinię na temat życia i zachowania ducha.. opisz jeden dzień z wakacji w formie pamiętnika.. Autor: kama2000 Dodano: 8.2.2011 (18:45) jak opisać swój dzień - kartka z pamiętnika.. Kartka z pamiętnika.. wpis w pamiętniku z wakacji.. 'Dzień z życia pilota-kartka z pamiętnika' 2. września 1940r..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt