J niemiecki testy online

Pobierz

Test rozwiązywano: 540 razy.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Rozwiąż test.. Otrzymywanie newsletterów z informacjami o nowościach, promocjach i wydarzeniach.. > klett.de - test online polegający na uzupełnieniu luk w pięciu tekstach, moim zdaniem mało ciekawy, ale może się przydać jako dodatkowe ćwiczenie.. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy.. W Structurze realizujemy zajęcia zgodnie ze skalą Rady Europy.. .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. ZERO irytujących treści i reklam.. Zarezerwuj chwilę, wypełnij test bez pomocy naukowych i odpowiedz tylko na te pytania, na które znasz odpowiedź.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Testy poziomujące z języka niemieckiego.. Wynik otrzymacie natychmiast - dokładnie co do procenta i razem z korektą.. Pełen dostęp do Testów i Banku materiałów.. Od razu będziecie wiedzieć, jaki poziom jest dla Was odpowiedni.. Liczby - Zahlen - Test pisowni.. Formuła od 2015.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Ja nazywam się Ania i jestem założycielką .Język niemiecki - egzamin gimnazjalny Arkusze.pl to strona, na której znajdziesz arkusze maturalne oraz egzaminacyjne, a także inne pomoce edukacyjne..

Niemiecki - Gry i testy online.

Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?. Niemiecki - Testy pisowni słówek.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany .Test z języka niemieckiego.. .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Możliwość korzystania z naszych aplikacji - ePanelu i eDiagnozy.. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki.. Życzymy powodzenia!. Quiz z działu Niemiecki czeka na Ciebie!Zegary - test z języka niemieckiego!. > uni-saarland.de - test kwalifikacyjny .Test j. niemiecki online admin 2019-05-08T21:35:03+00:00 Rozwiąż test i przekonaj się co umiesz!. Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania w języku niemieckim i upewnić się, że wybierzesz odpowiedni kurs języka niemieckiego?. Zobacz również: Niemiecki dla dzieci - Słówka z wymową.. Sprawdź swój poziom językowy!. Język angielski .. Strona do swojego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies.Liczby - Zahlen - Test pisowni - SuperKid..

Wypełnij test online!

Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Warzywa po niemiecku.. Zapraszamy na bezpłatny test Twojej wiedzy.. 491 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Napisz do nas.. Liczba zdających: 4993 (LO: 3790, technikum: 1203).. Opis testu: Masz podać po Niemiecku przywitanie lub pożegnanie.. Do uzyskania: 55 punktów.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Każdy z czterech testów po 12-20 pytań bazuje na poprzednim.Testy maturalne z niemieckiego (online) Sprawdź się w testach maturalnych .. poziom: rok: Test z niemieckiego, matura 2021, maj - rozszerzony.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Tłumaczę język niemiecki prostym językiem wraz z wieloma przykładami, a do każdego tematu znajdziesz kilka interaktywnych ćwiczeń.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących, które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!Testy z języka niemieckiego: Poświęciłeś czas na naukę języka niemieckiego i chcesz sprawdzić swoje postępy?. SuperKid.pl : TYSIĄCE materiałów edukacyjnych.. Imię i .Język niemiecki rozwi ń zwiń..

Język niemiecki - powitania.

Pomocne dla użytkownika.Kursy języka niemieckiego realizowane są na wszystkich poziomach nauczania A1, A2, B1, B2, C1, C2.. Liczba pytań: 46.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Wykonywane zawody po niemiecku z rodzajnikami Zawiera 18 pytań.. Poziom A2 | Wymiana prostych informacji.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Czas zegarowy - język niemiecki - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego.. .Czas przeszły (Perfekt) w języku niemieckim.. Liczba zadań: 14.. Wypełnij test online z języka niemieckiego.. Statystyka testu.. Skomentuj.. Rozwiązany:Test kwalifikacyjny.. Poziom: Łatwy.. Udostępnij.. W praktyce czas ten wykorzystuje się często w rozmowach, zaś na południu Niemiec jest dominującą formą wyrażania przeszłości.Na nauka-niemieckiego.net znajdziesz prostą instrukcję obsługi języka niemieckiego, z którą możesz samodzielnie i za darmo nauczyć się niemieckiego.. Użytkownicy zgłosili 1 poprawkę w tym zestawie, która oczekuje na przejrzenie przez Wikere.. Niemiecki - Testy pisowni słówek.. Powodzenia w nauce języka niemieckiego.Przetestuj swój niemiecki.. Potrafisz już rozmawiać na tematy dotyczące życia codziennego, porozumiewać się w codziennych sytuacjach i powiedzieć, co chcesz, na przykład podczas zakupów.Inne testy kwalifikacyjne z języka niemieckiego (online i pdf) > BBC - ciekawy test online sprawdzający wszystkie sprawności językowe..

Testy: Język niemiecki.

Rozwiąż bezpłatny test znajomości języka niemieckiego.. Jeżeli uczyłeś się języka w innych miejscach .Wypełnij test poziomujący z języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1-B1, by dowiedzieć się, czy masz już opanowane niezbędne podstawy!Test z języka niemieckiego Powitania i pożegnania po niemiecku.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Jak dobry jest Wasz niemiecki?. Język niemieckie od podstaw i dla zaawansowanych.Niemiecki - Gra wisielec online.. Czas przeszły (Perfekt) jest stosowany do opisywania czynności, która zdarzyła się w przeszłości, lecz jej skutki trwają do chwili obecnej.. Test jest bezpłatny i nie ma ograniczeń czasowych.Próbny egzamin ósmoklasisty z niemieckiego, 19 marca 2021.. Matura z niemieckiego, 14 maja 2021 - poziom rozszerzony.. w zakresie posługiwania się językiem niemieckim.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Nie musisz wychodzić z domu!. Do testów możesz powracać systematycznie, dopóki nie osiągniesz stuprocentowej poprawności odpowiedzi.. Rozpocznij.Sprawdź swój niemiecki!. Powiązane z testem.. Przejrzyj nasze testy i zmierz się z nowym gramatycznym wyzwaniem.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zobacz na jakim jesteś poziomie!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Wykonaj bezpłatny test niemieckiego online Przed zapisaniem się na kurs, sugerujemy wypełnienie testu znajomości języka niemieckiego, który umożliwi Ci wybranie właściwej grupy.. Tagi Inne tryby testu.. Niemiecki dla dzieci.. Liczba pytań: 9.. Na podstawie tego egzaminu przygotowaliśmy pełny test zawierający wszystkie zadania z arkusza łącznie z oryginalną punktacją i odpowiedziami.Quizy Niemiecki - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Niemiecki.. Przeznaczcie trochę czasu na rozwiązanie naszego testu online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt