Krótki wierszyk dla siostry

Pobierz

W górę skacze!. A wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione!. czy to jest kochanie?. I tym co cieszy, i tym co boli.Feb 11, 20221 day agoDla twego zdrowia życia bym nie skąpił; Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ciebie zdrowiem i pokojem.. Oddam Ci cały mój świat.Księżyc świeci, Śpią już dzieci, Śpią mama i tata.. ***May 10, 2022To juz kolejne Twe urodziny które wspólnie obchodzimy.. Miłość nasza nas rozgrzewa, nam nie straszna jest ulewa.. Uśmiechów od ucha do ucha Dużo prezentów, pogody ducha Ja Ci powiem jeszcze tak Żyj Ty więcej niż 100 lat Ile godzin upływa, Ile dni ubywa Tyle szczęścia i słodyczy, W dzień urodzin Twoich życzy… W dniu tak radosnym i wspaniałym, Życzę Tobie sercem całym, Zdrowia, szczęścia, sto lat życia Milion złotych do zdobyciaMar 10, 2021May 10, 2021i pocieszaj sercem , aż smutek minie.. Dla smutnych bądź słońcem.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie.. Mama, tata, ja i siostra.. Dwudziesty wiek był wiekiem dziecka.. dla głodnych bądź chlebem.. dla spotkanych bądź radością.. I Ty zaśnij też!. Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Dobra noc Cię dzisiaj czeka.Z okazji narodzin waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości..

Życzenia urodzinowe dla kochanej siostry.

W dwudziestoleciu międzywojennym czołowym przedstawicielem twórczości dziecięcej byli Julian Tuwim oraz Jan Brzechwa.. Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Pociemniał dookoła świat.. Kochana Siostrzyczko, Z sekundy na sekundę, z minuty na minute,Jun 14, 2021May 27, 2021Wierszyki ślubne.. Bo na siostrze mocno mi zależy wiec w ważnych chwilach być obok należy.. Oddając komuś serce.. W dniu urodzin dużo szczęścia i radości wszystkiego najlepszego.. Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki.. a dla najbliższych niebem.. Dla wielu, własna siostra jest najważniejszą osobą ze wszystkich.Droga siostro, W dniu Twego święta życzenia ślę do Ciebie ten, kto zawsze pamięta.. Jutro będziesz nie wyspana, A tu trzeba wstawać z rana.. Siostra z wyboruBrat z wyboru.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń?. Poświęć kilka minut i przeglądaj tę kategorię.. Śpi siostra i śpi też brat.. Natkniesz się tutaj na jedno lub drugie życzenie stworzone dla twojej siostry, nawet jeśli dzieli je wiele kilometrów lub rzadko widzi się nawzajem z innych powodów.. Tobie oddaje.. W taką mroźną zimę przyleciał do Was bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.. By obce były kłopoty i niedole, niech nigdy nie będzie chmur na Twym gładkim czole..

Wiem też że bardzo cię potrzebuję.Ułuż krótki zabawny wierszyk.

( na dowolny temat ) to ma być dla młodszej siostry (chodzi do 2 klasy) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-04-11 16:48:17.. Wszyscy w trudzie się wspieramy, razem zawsze radę damy.. Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli.. To w tym wieku wiersze dla dzieci stały się gatunkiem literackim.. Siostra też ze szczęścia płacze.. z nimi nie straszna żadna troska.. I to jest gest właściwy.Z najlepszymi życzeniami dla Cioci miłej, by cieszyły Cię wszystkie chwile, by szczęście na każdym kroku Ci sprzyjało, aby wszystko jak najlepiej się układało!. *** Niech każda chwila wypełnia się radością, niech dobry los czeka na Ciebie z gotowością, niech przytrafiają Ci się dobre rzeczy same - tego życzymy naszej Cioci kochanej!. bardzo byśmy chcieli, By każdy był szczęśliwy.. Gdy będziesz w kawiarni słodkie ciastka jadła gdy zapomnisz o.. A Pan Młody?. Nie siedź dzisiaj długo w nocy, Bo cię będą szczypać oczy.. Dla ciebie zrobię wszystko.. I ogromnie się raduje!. Kolorowy kwiatów lasJan 9, 2021"Nie ma to jak siostra, która zawsze wyżera ci twoje słodycze, Nie ma to jak siostra, która jak ci źle to śmieje się jak koń poprawiając tym samym humor, Nie ma to jak siostra ,która zawsze bałagani I która jest niezastąpiona" "Były dwie siostry: Noc i Śmierć, Śmierć większa, a Noc mniejsza, Noc była piękna jak sen a Śmierć,Zdrowia, szczęścia, zadowolenia..

Liczyć na mnie możesz w każdym momencie, Dla kochanej siostry zawsze czas będzie.

Bo rodzina to jest skarb,Cyceron Cum recte vivis ne cures verba malorum Skoro uczciwie żyjesz nie dbaj o słowa złych ludzi.. Kiedy położysz rękę na me dłonie, Luba mię jakaś spokojność owionie;Feb 22, 2021Jun 1, 20221 day agoMay 9, 2022Bez Twojego uśmiechu.. Życzę aby życie twoje było kwiatkami usłane, tak radosne i czyste jak wiosenny poranek.. Wierszyki ślubne.. Gdy za oknem pada deszcz, przy rodzinie ciepło jest.. 0 0 .Najpiękniejsze życzenia imieninowe, piękne życzenia i wierszyki na imieniny, ładne życzenia i wiersze z okazji imienin, śmieszne i zabawne wierszyki i życzenia w dniu imienin, magiczne, tajemnicze, wierszyki i życzenia dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, gotowe darmowe teksty życzeń i wierszyków imieninowych, oficjalne, biznesowe życzenia imieninowe na telefon, sms, Sms-y.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt