Test z lektury szatan z siódmej klasy szczegółowe

Pobierz

Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. 2018-10-01 09:28:43 Znajdziesz SZCZEGÓŁÓWE streszczenie lektury " Szatan z Siódmej Klasy " ?. Niestety, nie można doliczyć się, na co wydał wpłacone do spółdzielni sto złotych.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.miał pojechać Adam?. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. nad morze.. Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. 2011-02-27 13:26:58 Znacie jakieś szczegółowe streszczenie lektury " Szatan z VII klasy "?. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".Pytania i odpowiedzi do lektury Szatan z siódmej klasy (.. To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Czy list Francuza trafił do Adresata?. Kto był ulubioną postacią historyczną profesora Gąsowskiego?Witaj na stronie Quizz.pl.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Diabeł wyskakuje z pudełka Profesor Gąsowski był nauczycielem historii w warszawskim gimnazjum.. O pierwszej w nocy roześmiał się na cały głos - znalazł sto złotych.Szatan z siódmej klasy - streszczenie szczegółowe..

1) Kto jest autorem książki pt. "Szatan z siódmej klasy'?

Podaj swoje imię:Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Głównym, a zarazem tytułowym bohaterem, jest Adam Cisowski, którego nazywano też imieniem Piotr.Oraz bohaterów Streszczenie Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński Streszczenia szczegółowe oraz w pigułce do książki Szatan z siódmej klasy autorstwa Kornel Makuszyński lektura szatan z siódmej klasy- charakterystyka adama lektura momo michael ende szczegółowe streszczenie: lektury 3klasisty z lektury" Szatan z siódmej klasy % Streszczenie lektury" Szatan z.. Kto uderzył Adama w głowę?. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Jak miał na imię i nazwisko główny bohater książki?. Harcerze 4.a) artystą b) oszustem c) sławną osobą 7) Kto nie jadł z płaskiego talerza?. CO pomyliło wyliczenia?. Uczniowie z siódmej klasy już dawno zauważyli, że profesor był zafascynowany postacią Napoleona Bonapartego, .Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika NAWIEDZONA.NAUCZYCIELKA • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 30 lis 2010 Szatan z siódmej klasy streszczenie szczegółowe - Sciaga.pl Szatan z siódmej klasy streszczenie szczegółowe.Szatan z siódmej klasy..

2011-03-27 19:06:05 " Szatan z siódmej klasy " szczegółowe streszczenie ?

a) Ferenc Molnar b) Kornel Makuszyński c) Stefan Żeromski d) Adam Mickiewicz 2) Kiedy toczy się akcja powieści?. Rozwiąż test.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Z lupą śledził kolumny cyfr przez wiele godzin.. Adaś Cisowski miał: a) brata, b) dwójkę rodzeństwa, c) siostrę, d) czwórkę rodzeństwa.. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12b.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Okazuje się, że czarna nitka przykleiła się do kartki i imitowała liczbę w kolumnie setek.211 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. 2011-03-27 19:06:05Szatan z siódmej klasy • Lektury • pliki użytkownika dzida2010 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Szatan z siódmej klasy.MID, Szatan z siódmej klasy.. Tagi dla tego testu: test Hapy.. Kto zaopiekował się uwolnionym z piwnicy Francuzem?. Jakiego przedmiotu uczył profesor Gąsowski?. Mężczyzna odpowiedział, że chłopak będzie zamknięty dopóty, dopóki nie odczyta szyfru.Znajdziesz SZCZEGÓŁÓWE streszczenie lektury "Szatan z Siódmej Klasy" ?.

Co przeszkodziło chłopakowi z siódmej klasy obliczaniu w księgach?

Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Jej pierwsze wydanie miało miejsce w 1937 r. I.. Nikt nic nie ukradł.. 2011-04-06 19:46:57Test do Szatan z 7 klasy.doc - Lektury SP scenariusze: Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" 1.. Co stało się Adasiowi w głowę?. okruszki.7.. Chłopiec prowadzący spółdzielnię jest uczciwym, dobrym kolegą.. Bohaterowie powieści przeżywają wiele niebezpiecznych przygód, jak np. przygoda z "drzwiami Francuza".. Adam wyjaśnił, że odszukał go, by odzyskać skradziony rękopis.. Played 33 .Szatan z siódmej klasy - streszczenie szczegółowe, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury"Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe I.. Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Streszczenie Autorem powieści jest Kornel Makuszyński (1884 - 1953).. Odpowiedzi: 1.. Profesor Gąsowski uczył Adasia: a) historii, b) matematyki, c) geografii, d) języka.Czy szczegółowe streszczenie lektury,, Szatan z siódmej klasy '' wystarczy żeby zaliczyć testy wiedzy z lektury?. a) przewrócił się b) ktoś go uderzył c) zemdlał i upadłJesteś w: Ostatni dzwonek-> Szatan z siódmej klasy "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe Nazajutrz przyszedł do niego zatroskany chłopak z trzema księgami..

Główny bohater nie "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.

Tagi dla tego testu: Happy.. a) bocian b) kot c) żaba 8) Jak mówił na początku pan Gąsowski na Adama?. Streszczenie analiza interpretacja.pdf"Szatan z siódmej klasy" należy do powieści przygodowych, jednak posiada również wątki detektywistyczne.. Z boskiej komedii Dantego 2.. Opis testu.. Adaś Cisowski ma: a) 15 lat b) 17 lat c) 22 lata d) 19 lat 2.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Do której klasy chodził Adaś?Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. a) w 1939 - koniec roku szkolnego i wakacje b) współcześnie c) w 1937 - koniec roku szkolnego i wakacje .Do Szatana zwracają się z prośbą uczniowie klasy siódmej.. W jaki sposób Adam zdobył list od Francuza?. Diabeł wyskakuje z pudełka Nauczyciel historii pan Gąsowski miał specyficzny sposób nauczania - o niektórych postaciach mówił wiele i z zapałem, a innych istnienie przemilczał.Krótki test ze znajomości lektury - 12 pytań.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt