Spojrzeć prawdzie w oczy po francusku

Pobierz

nauka francuskiego;Słownik polsko-rosyjskiCzas opuścić Strefę Mroku i spojrzeć prawdzie w oczy.. Rozumiem!. Dowodów wciąż przybywa .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SPOJRZEĆ SOBIE W OCZY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.To jest łatwiejsze niż spojrzeć prawdzie w oczy.. Zaloguj się .. spojrzeć prawdzie w oczy po angielsku słownik polsko - angielski.. Faut être réaliste.Feb 9, 2022Bokser, który zarobił fortunę, a potem wszystko stracił i nie potrafi w porę odejść, to smutny widok.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation share- Spółki wydobywające węgiel energetyczny nie są dziś w dobrej kondycji, poza tym jedna z nich - Kompania Węglowa - przymierza się do projektu budowy elektrowni, można powiedzieć tuż za kopalnianą bramą, co jest najlepszym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym - mówi z rozmowie z Trybuną Górniczą Tomasz Tomczykiewicz .Spojrzeć prawdzie w oczy.. Zaloguj.2 days agoPrzykładowe zdania: Nigdy nie myślałem, że do tego dojdzie, ale musimy spojrzeć prawdzie w oczy.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Sprawdź tłumaczenia słowa "w prawdzie" w słowniku polsko - francuski Glosbe.. Przykładowe zdania.. Zaloguj się .. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!.

Spójrz prawdzie w oczy.

Ci, którzy sądzą, że oszukają czas, kończą źle.. w winie prawda.. Odmieniaj.Najpopularniejsze tłumaczenia "spojrzeć śmierci w oczy" po francusku: regarder la mort en face.. Poznaj nasze produkty .To jest łatwiejsze niż spojrzeć prawdzie w oczy.. Let's face it, you created this mess.Tłumaczenia w kontekście hasła "spójrz prawdzie w oczy" z polskiego na angielski od Reverso Context: Ale spójrzmy prawdzie w oczy, jest pan szczęśliwy, że się jej pozby .Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa spojrzeć prawdzie w oczy i dodaj je do swoich fiszek.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Szkolenia i konferencje.. Spójrz prawdzie w oczy.. Przykłady Dodaj .. Przykłady Dodaj .. Więcej.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Jak jest "w prawdzie" po francusku?. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, jest pan szczęśliwy, że się jej pozbyłMusieli spojrzeć prawdzie w oczy: jeśli mają nakarmić czarne masy, potrzebują białych farmerów.. Reverso for Windows.Tłumaczenia w kontekście hasła "spojrzeć prawdzie w oczy" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Musimy spojrzeć prawdzie w oczy, Gaby.. spojrzeć pf: .Nie masz odwagi, by spojrzeć prawdzie w oczy i zadać mu pytania o przeszłość.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika..

... spojrzeć prawdzie w oczy.

Rozmawiał Grzegorz Drążek, 13 lutego 2004 r. 13 lutego 2004, 1:51 Mirosław Dawidowicz poddał się.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. 10 marca 2004 | Publicystyka, Opinie | NC.. spojrzeć prawdzie w oczy tłumaczenia spojrzeć prawdzie w oczy Dodaj .. Spójrzmy prawdzie w oczy, ty odpowiadasz za ten bałagan.. Do dziś trudno mi patrzeć w oczy ludziom takim jak Hassan, ludziom, którzy traktują serio każde swoje słowo.. Danny, spójrz prawdzie w oczy.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. regarder la vérité en face Musisz spojrzeć prawdzie w oczy.. patrzeć w oczy Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, jest pan szczęśliwy, że się jej pozbyłSpojrzeć prawdzie w oczy.. patrzeć śmierci w oczy.. Aujourd'hui encore, .Musisz przetłumaczyć "SPOJRZEĆ SOBIE W OCZY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. polsko francuski Spojówka spojówkowy spojrzeć spojrzeć na zegarek spojrzeć prawdzie w oczy spojrzeć śmierci w oczy spojrzenie spojrzenie w kierunku widza Spokane Spokane Chiefs spoko spokojna przystań spokojnie spokojnie .Tłumaczenia w kontekście hasła "prawdzie w oczy" z polskiego na francuski od Reverso Context: spójrzmy prawdzie w oczy, spójrz prawdzie w oczy, spojrzeć prawdzie w oczy.. Błękitni nie zagrają w rewanżowej rundzie drugiej ligi..

Danny, spójrz prawdzie w oczy.

Spójrz prawdzie w oczy.. Spójrzmy prawdzie w oczy.To jest łatwiejsze niż spojrzeć prawdzie w oczy.. spojrzeć prawdzie w oczy tłumaczenia spojrzeć prawdzie .rzucający się w oczy: paint something red: przeglądać na oczy: smarten up: kłamstwo w żywe oczy: bare-faced lie: spojrzeć : peer: mieć zaczerwienione oczy: be bleary-eyed: spojrzeć prawdzie w oczy: come to grips with: spojrzeć prawdzie w oczy: face facts: spojrzeć : take a boo: spojrzeć : have a shufti: spojrzeć : have a shufty .patrzeć w oczy po francusku słownik polsko-francuski.. spojrzeć prawdzie w oczy po angielsku: 1. face the truth .. Więcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt