Janina krechowicz cechy charakteru

Pobierz

Bohaterka umiała zadbać o siebie.. Potrafiła dostosować się zmiany warunków , na przykład do tego, że zmieniała szkołę i dodatkowo zamieszkała w Poznaniu.Kreska była opiekuńcza i troskliwa,ma wysokie poczucie własnej wartości i godności.Potrafiła dostosować się zmiany warunków , na przykład do tego, że zmieniała…Gimnazjum rozwiązane Cechy charakteru Janiny Krechowicz Odpowiedź 3.8 /5 0 Użytkownik Brainly Troskliwa , opiekuńcza , szczera , odważna , sama realizująca się od nikogo nie zależna , nieśmiała , Była osobą , która miała dobre stosunki z różnymi ludźmi nigdy nie kłócą ca się ;/ Szukasz opracowanych krok po kroku rozwiązań zadań z przedmiotu Polski?Kreska łatwo zawierała kontakty międzyludzkie.. Długie…Napisz krótką charakterystykę Janiny Krechowicz (Kreski) z książki pt. ,,Opium w rosole ".. Opisz swoje przeżycia wcielając się w postać Orfeusza w momencie opuszczania Hadesu .. O tych cechach charakteru .Opisz przeżycia wewnętrzne Janiny Krechowicz.. Aurelia Jedwabińska to główna bohaterka powieści "Opium w rosole" M. Musierowicz.. Janka Krechowicz wyróżniały krótkie ścięte włosy ''osmyczone na Izabelę Trojanowską''.. Stefana Żeromskiego w Poznaniu.. Jej rodzice byli internowani przez ówczesną władze.Kreska miała bure oczy z wielkimi rzęsami.. Janina Krechowicz to osoba troskliwa,ponieważ,gdy jej dziadek był chory opiekowała się nim.Jest to także postać lubiąca dzieci,rozumiąca je.Myślę tak,bo utrzmywała bardzo dobre kontakty z Aurelią.Była .Janina Krechowicz zwana ,,Kreską'' to jedna z bohaterek powieści pt. ''Opium w rosole''..

...1.Przedstawienie postaci 2.Wygląd postaci 3.Usposobienie i temperament 4.Cechy charakteru 1.

Dziewczyna mieszkała razem z dziadkiem - profesorem Dmuchawcem w Poznaniu, a jej rodzice byli internowani przez władze.. Mieszkała ze swoim dziadkiem, z którym miała dobre relacje.. Chodziła do liceum z Maćkiem Ogorzałką, w którym się podkochiwała.. 0 odpowiedzi.. 39 wizyt zadanie dodane 27 maja 2015 w Język polski przez użytkownika przyroda152 [Gimnazjum] Podobne zadania +1 głos.. Kreska miała brązowe oczy oraz włosy.. Włosy tak samo, jak oczy były koloru burego, ścięte na Izabelę Trojanowską.. Dziewczynka ma 6 lat i jest córką Eugeniusza i Ewy Jedwabińskich.. Była też zakochana w Maćku Ogorzałce.. Jej rodzice byli internowani przez ówczesną władze.. Janka bardzo tęskniła za swoimi rodzicami.. Miała 16-17 lat i chodziła do liceum.. Prosze o pomocccc +1 pkt.. Dziewczyna miała ok 16lat.. Jednak jej otoczenie miewa różne zdanie o .Born in 1926 and died in 1996 Whitby, Ontario Janina C KrechowiczZadanie: napisz wywiad z aurelią na tema t jej problemów lektura opium w rosole małgorzaty musierowicz zależy mi na szybkiej odpowiedzi najlepiej jeszcze1.Przedstawienie postaci 2.Wygląd postaci 3.Usposobienie i temperament 4.Cechy charakteru 1.. Jej twarz ozdabiały promienne, bure oczy z wielkimi rzęsami.. Mieszka w Poznaniu z chorym dziadkiem - prof. Dmuchawcem.. Janka Krechowicz.. poleca 85 % Język polskiKreska była opiekuńcza i troskliwa,ma wysokie poczucie własnej wartości i godności..

Cechy charakteru Janiny Ochojskiej.Charakterystyka Janiny Krechowicz - Kreski (Opium w Rosole).

Ubierała się bardzo ekscentrycznie - dziwne .Charakterystyka Janiny Krechowicz (Kreski) - ''Opium w rosole'' .. Janka Krechowicz, przyjaciele mówili na nią Kreska.. Była osobą szczerą i życzliwą.. Zarabia szyciem.. Zarabiała szyciem.Kreska, czyli Janina Krechowicz była uczennicą Liceum im.. Mieszkała razem z dziadkiem, emerytowanym nauczycielem w Poznaniu.. Straciła rodziców, ma kłopoty sercowe z Maćkiem Ogorzałką.. Miała promienne, bure oczy podkreślone długimi rzęsami.Janina Krechowicz "Kreska" ma 16 lat.. Janka bardzo tęskniła za swoimi rodzicami.. Kreska należała do osób inteligentnych, chociaż nie radziła sobie z matematyką.. Chodzi do liceum ogólnokształcącego.. Szyła sobie ubrania: kolorowe getry , czapki uszanki , swetry olbrzymy i długie szale z frędzlami, potrafiłaW książce Małgorzaty Musierowicz pt. "Opium w rosole" jedną z głównych postaci jest Janina Krechowicz, popularnie zwana Kreską.. Dziewczyna była średniego wzrostu o szczupłej budowie ciała.. Stosunek do inny osób 5.. Janka ubierała się w zbyt obszerną kamizelę i kolorowe getry.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Aurelia Jedwabińska to główna bohaterka powieści "Opium w rosole" M. Musierowicz.. Dziewczyna ma promienne, bure oczy, wielkie rzęsy i bure włosy obsmyczone na Izabellę Trojanowską.W powieści Małgorzaty Musierowicz jedną z postaci była Janina Krechowicz - ,,Kreska", wnuczka profesora Dmuchawca.Kreska wbrew wydawała się być bardzo przeciętną dziewczyną..

... Ma bardzo pozytywne cechy charakteru: jest opiekuńcza, troskliwa, dobrze wychowana, szczera i wyrozumiała.

W wolnym czasie szyła.. Nie miała rodziców, mieszkała w Poznaniu wraz ze swoim dziadkiem (profesorem Dmuchawcem), bardzo go kochała, ponieważ był jej jedyną rodziną.. Uczęszczała do liceum ogólnokształcącego.. .Janiny Krechowicz-ma 16 lat.. Jej mama jest nauczycielką w liceum i pisze doktorat z psychologii, a tata zajmuje się pracą .. Rodzice Kreski byli internowani przez ówczesne władze, mieszkała z chorym dziadkiem.. dalsze przygody Tima z opowieści wigilijnej-opowiadanie +10 pkt.. Oceny bohaterów o Kresce 6.. Mała prośba - jeśli ten artykuł Ci pomógł - zostaw mu 5 .. Odpowiedz.. O tych cechach charakteru .W powieści Małgorzaty Musierowicz jedną z postaci była Janina Krechowicz - ,,Kreska", wnuczka profesora Dmuchawca.Kreska wbrew wydawała się być bardzo przeciętną dziewczyną.. Dziewczyna nie lubiła liceum, do którego zapisał ją dziadek.. Chcemy, żeby nasze artykuły dawały Ci jak największą wartość, więc Twoja ocena pomoże nam w tworzeniu jeszcze lepszych treści, które będą mogły Ci się .Europa i świat XVI-XVII wiek; I Wojna światowa; Oświecenie (XVIII wiek) Polska i świat w XIX wieku; Polska Piastów; StarożytnośćPomocy prosze o charakterystyke Janiny Krechowicz Opium w rosole +0 pkt.. Dziewczynka ma 6 lat i jest córką Eugeniusza i Ewy Jedwabińskich.. Jej rodzice byli internowani przez ówczesną władze..

Charakterystyka musi zawierać te elementy : 1.wygląd zewnętrzny ( tak wiecie od ogółu do szczegółu ) 2Cechy charakteru z uzasadnienie (10) 3.

Jest uczennicą pierwszej klasy liceum, mieszka u dziadka-profesora Dmuchawca.. Odpowiedzi: 0 .. Posiadała także w swojej garderobie własnoręcznie robione szale i torebki.Charakterystyka Janiny Krechowicz Janina Krechowicz zwana Kreską, jest uczennicą 1 klasy liceum i ma 16 lat.. Dziewczyna miała ok 16lat.. Z.Janka Krechowicz przyjaciele mówili na nią Kreska Miała 16 17 lat i chodziła do liceum Nie miała rodziców mieszkała w Poznaniu wraz ze swoim dziadkiem .. Charakterystyka Janiny Krechowicz (Kreski) - ''Opium w rosole'' .. wesoła, zbzikowana, szalona, szczera, bardzo samodzielna, zaradna, mądra i wrażliwa.. Umiejętności 4. .. Przydatność 80% Charakterystyka Janiny Krechowicz - Kreski (Opium w Rosole).. Ocena własna Pliss bardzo .Miłość Pomimo trudnych czasów wnuczka profesora Dmuchawca lubiła chodzić do opery i była jej wielką wielbicieką .. Rodzice Kreski byli internowani przez ówczesne władze, mieszkała z chorym dziadkiem.. Kreska miała bure oczy z wielkimi rzęsami.Janina Krechowicz zwana Kreską, jest uczennicą 1 klasy liceum i ma 16 lat.. 167 wizyt.. 0 głosów.. Uczęszczała do liceum ogólnokształcącego.Charakterystyka Kreski (Janiny Krechowicz) z powieści M. Musierowicz "Opium w rosole" Janina Krechowicz, potocznie zwana Kreską, to jedna z głównych postaci powieści Małgorzaty Musierowicz "Opium w rosole".. Kreska była ładna.. Własne ubranie szyje sobie sama, gdyż jej sytuacja materialna na niewiele pozwala.. Przeprowadziła się z Wrocławia do Poznania.. Doskonale radzi sobie w trudach codziennego życia.. Mieszka w Poznaniu z chorym dziadkiem - prof. Dmuchawcem.. Zarabia szyciem.. Miała ok. 16 lat.. Własne ubranie szyje sobie sama, gdyż jej sytuacja materialna na niewiele pozwala.. Chodzi do liceum ogólnokształcącego.. Budynek wydawał jej się odrażający-"poniemieckie, stare gmaszysko".Janina Krechowicz "Kreska" ma 16 lat.. Mieszkała razem ze swoim dziadkiem profesorem Dmuchawcem, który jeszcze do niedawna uczył w tym liceum..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt