Historia administracji i myśli administracyjnej malec chomikuj

Pobierz

Książka liczy dokładnie 267 stron, co przekłada się średnio na 4 godziny i 27 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę.Wydawnictwo:Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego data wydania:2003 (data przybliżona) ISBN: liczba stron:267 kategor.Historia administracji i myśli administracyjnej - Jerzy Malec, Dorota Malec - 5 ofert O KsiazkiePub.pl W serwisie gromadzimy informacje o najniższych cenach książek w polskich księgarniach internetowych.administrHistoria administracji na ziemiach polskich.. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.. Data zakończenia 2020-04-26 - cena 37,52 złHistoria administracji i myśli administracyjnej - Autor: Jerzy Malec - Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego - Rok wydania: 2000 - Rodzaj okładki: MiękkaInformacje o HISTORIA ADMINISTRACJI I MYŚLI ADMINISTRACYJNEJ - w archiwum Allegro.. Rok wydania: .. Książka Koszt dostawy już od 8.99.. Sugerowana cena 36,02 z .$19.99 - Podręcznik adresowany jest w głównej mierze do studentów prawa oraz licencjackich i magisterskich studiów administracyjnych.. Dlatego omawia zagadnienia związane z: Nowożytna administracja .Natomiast dokładną premierę miała w 2003-01-01 Co więcej, książka Historia administracji i myśli administracyjnej wpisuje się w gatunek Powieść Historyczna..

Sprawdź naszą cenę.Samorząd terytorialny Historia administracji i myśli administracyjnej w cenie 32.33 zł.

Administracja w czasach stanislawowskich.. Przydatny może być także dla praktyków, pozwala bowiem lepiej zrozumieć istniejące współcześnie instytucje administracyjne, przestrzegając jednocześnie przed b.Sprawdź naszą ofertę!Kup teraz na Allegro.pl za 63 zł Historia administracji i myśli adm.. Czasy nowożytne i współczesne (XVI - XX w.). Dzielnicowe organy wladzy panstwowej na ziemiach polskich w latach .Po trzecie, nalezy pamietac o trwalej potrzebie dostosowania pojecia administracji do calosci okolicznosci politycznych,Informacje o HISTORIA ADMINISTRACJI I MYŚLI ADMINISTRACYJNEJ - - w archiwum Allegro.. Przydatny może być także dla praktyków, pozwala bowiem lepiej zrozumieć isHistoria Administracji I Myśli Administracyjnej najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Wiadomości ; 0 0; Mój OLX.. Malec na Allegro.pl - Tychy - Stan: nowy - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Historia administracji i myśli administracyjnej w ofercie księgarni internetowej LIBRA.pl..

szybka wysyłka, świetne ceny ... Historia administracji i myśli administracyjnej ... Autor: Malec Jerzy, Malec Dorota.

Przydatny może być także dla praktyków, pozwala bowiem lepiej zrozumieć isKsiążka Historia administracji i myśli administracyjnej - Malec Jerzy, Malec Dorota Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h chomikuj pdf Zakres materiałów w podręczniku obejmuje standardy krajowych organów zarządzających oraz omówienie doktryn, które doprowadziły do ich pojawienia się najpierw, a następnie do ich faktycznego wdrożenia..

Data zakończenia 2016-11-16 - cena 31,39 złInformacje o Historia administracji i myśli administracyjnej - w archiwum Allegro.

Malec na Allegro.pl - Tychy - Stan: nowy - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!$17.99 - Podręcznik adresowany jest w głównej mierze do studentów prawa oraz licencjackich i magisterskich studiów administracyjnych.. Malec Historia administracji i myśli administracyjnej Galeria Nie ma plików w tym folderze 0 0 0 0 0 plików 0 KB bezpośredni link do folderuHistoria administracji i myśli administracyjnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt