Test z lektury kłamczucha

Pobierz

Sprawdź swoją wiedzę!Kłamczucha - przetestuj swoją wiedzę.. Zapraszamy!. Mam to na pojutrze, jednakże na prowincji taka bieda, że książki skombinować się nie …Test ze znajomości lektury "Ten obcy" 2013-07-17 07:13:54 "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. Rozwiąż test ».. Rozwiąż test ».. Sprawdź się!. ZADANIE: Rozwiąż test z lektury:Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz zdobytych na lekcji.. 1) Aniela po raz pierwszy spotkała Pawełka w Łebie a) na plaży b) na nabrzeżu portu rybackiego c) w okolicy smażalni ryb …Najbardziej kompletny test z lektury Kłamczucha jaki znajdziesz w sieci.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy …Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz.. Zapraszamy!. test dodany 9 lat temu przez …Test ze znajomości lektury kl.VI "Kłamczucha" .. Aby częściej spotykać się z ukochanym kolegą, bohaterka udawała: a) księgową; b) sprzątaczkę; .. Ile złotych …Kłamczucha - test ze znajomości lektury - Odkryj karty.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KłamczuchaTest z lektury pt. ,,Kłamczucha" .. test dodany 9 lat temu …Test dla tematu: Kłamczucha (M. Musierowicz)..

Kto jest autorem lektury "Karolcia"?

Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test badania umiejętności z języka polskiego dla klasy 6.. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje …Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Powieść Kłamczucha jest drugim tomem z cyklu Jeżycjada o losach młodych ludzi, ich kłopotach i radościach szkolnych, pierwszych miłościach …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o czy wiecie gdzie mogę znaleźć testy do rozwiązywania z lektury kłamczucha?. Robert Rojek - charakterystyka bohatera M. Musierowicz "Kłamczucha" Wypracowanie z języka …Kłamczucha - Małgorzata Musierowicz - streszczenieDrugi tom cyklu Jeżycjada, w którym poznajemy przygody Anieli Kowalik.. Chcąc być blisko swojej sympatii, rozpoczęła naukę w …Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Zapisz w zeszycie temat lekcji: "Kłamczucha" Małgorzaty Musierowicz- piszemy test z lektury.. Rozwiąż test …TYTUŁ : Kłamczucha AUTOR : Małgorzata Musierowicz CZAS AKCJI: 1977 rok - początek akcji rozgrywa się w maju, koniec w Wigilię..

--Trzeci tom Jeżycjady (Kwiat kalafi...Streszczenie lektury pt. "Kłamczucha".

1) Kto jest autorem powieści Kłamczucha?. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.w Swarzędzu.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do …Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 2010-05-31 22:32:43; Czy mieliście sprawdzian z …Plik test z lektury Kłamczucha.doc na koncie użytkownika pawelczyk.jola • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 5 wrz 2013Plik Test ze znajomości lektury kl.VI Kłamczucha z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 12 mar 2011Test z lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz.. 3) Gdzie mieszkała …Uczennico!. Uczniu!. Milionerzy — Edycja Minecraft!. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Aniela Kowalik, mieszkanka Łeby, zakochała się w Pawle Nowackim.. pytanie 1 z 15.. 2) Jak naprawdę nazywała się Kłamczucha?. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych …Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. Bezpieczne …Geneza utworu i gatunek.. MIEJSCE AKCJI: Wydarzenia rozgrywają się …Tagi Test sciaga Test z Kłamczuchy sciaga Test z sciaga Zobacz wpisy Poprzedni wpis Poprzedni Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż …Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt