Punkty twarde dla farmaceutów przez internet

Pobierz

1 przez:Liczba certyfikatów na punkty twarde wydana w ostatnim zakończonym okresie edukacyjnym sięga blisko 100 tysięcy.. Oczywiście będą one możliwe, gdy farmaceuci przejdą specjalistyczny kurs.. informacje o preparatach w internecie.. Kursy ("twarde" punkty) ciągłego szkolenia farmaceutów organizowane przez WF WUM (stacjonarne, płatne) - Okręgowa Izba Aptekarska w WarszawieSporą zmianą będzie również możliwość organizowania kursów przez Naczelną Izbę Aptekarską i okręgowe izby aptekarskie, obejmujących ćwiczenia za które farmaceuci otrzymają "twarde" punkty edukacyjne.. Ewa Jankowska Redaktor NaczelnaIzba zwraca również pilną uwagę farmaceutów na firmy szkoleniowe oferujące szkolenia organizowane odpłatnie za punkty, które nie posiadają stosownego certyfikatu i statusu jednostki szkolącej, a tym samym, nie mają uprawnień do organizacji kursów na tzw. "punkty twarde" .- Ponad 4,3 tysiąca farmaceutów deklaruje chęć wykonywania szczepień przeciw COVID-19.. MZ zmusza farmaceutów aby robili punkty twarde tylko na szkoleniach stacjonarnych a nie przez internet.. REKLAMA Informację o tym, że nowe rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie ciągłych szkoleń farmaceutów zatrudnionych w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych, uniemożliwi uzyskiwanie punktów "twardych" za udział w kursach realizowanych za pośrednictwem Internetu, podała w piątek .Innymi słowy punkty "twarde" można było zdobywać przez internet..

Punkty "twarde" również przez Internet?

Do tej pory brzmiał on następująco:Ostatnio trwa konflikt między MZ a farmaceutami.. Przepisy te jednak zmieniono w 2007 roku na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 22 marca 2007 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ciągłych szkoleń farmaceutów zatrudnionych w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych .Od 20.06 do 30.09.2020 zapraszamy na kursy on-line na punkty twarde: 1.5 - Postępy w farmakoterapii chorób układu pokarmowego.. Ceryfikat zostanie wysłany do wskazanej przez Ciebie Okręgowej Izby Aptekarskiej po 22 maja 2017r.Punkty szczepień przeciw Covid-19 mają już dostęp do centralnego systemu rejestracji pacjentów: mogą wprowadzać tam konkretne godziny wizyt na szczepienia.. Po jego ukończeniu .Każdy z zawodowo aktywnych farmaceutów zetknął się podczas swojej pracy zawodowej z problemem nieprzestrzegania przez pacjentów zaleceń terapeutycznych.. W tym celu w ciągu 5 lat musi zdobyć 100 punktów edukacyjnych, z czego 50 punktów musi uzyskać w ramach kursów zakończonych egzaminem testowym (tzw. punkty twarde).Strona główna Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie, centrum informacji dla farmaceutów z województwa Mazowieckiego.. 1.18 - Farmakoterapia chorób jamy ustnej, gardła, krtani, nosa i ucha.e-dukacja - jedyny w Polsce farmaceutyczny portal szkoleniowy współpracujący zarówno z Okręgowymi jak i Naczelną Izbą Aptekarską oraz Centrum Szkolenia Podyplomowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, oferujący bezpłatne kursy, szkolenia oraz punkty szkoleniowe w ramach szkolenia ustawicznego farmaceutówLiczba certyfikatów na punkty twarde wydana w ostatnim zakończonym okresie edukacyjnym sięga blisko 100 tysięcy..

Szkolenia, ... na punkty twarde.

Jest to bardzo powszechne i niekorzystne zjawisko, a rola farmaceuty w uświadamianiu pacjenta jest nieoceniona.Liczba certyfikatów na punkty twarde wydana w ostatnim zakończonym okresie edukacyjnym sięga blisko 100 tysięcy.. Wszystkie szkolenia prowadzone są zdalnie przez Internet i mogą być realizowane o dowolnej przystępnej dla Państwa porze.. .Platforma edukacyjno-biznesowa "Stworzone dla Farmaceuty" to serwis dedykowany profesjonalistom.. Co to oznacza w praktyce?. Zapisywanie chętnych ma ruszyć .Internet (punkty twarde) lub PNS Internet - co oznacza udział w Posiedzeniu Naukowo - S zkoleniowe przez Internet (punkty miękkie), 2) KS - odbycie K ursu w ramach S pecjalizacji, 3) IE - odbycie kursu realizowanego metodą I nternetowych programów E dukacyjnych, 4) RPNS - W wielu przypadkach uzyskanie tych punktów przez farmaceutów, zwłaszcza w mieszkających z dala od jednostek szkolących, nie byłoby możliwe.Recepta przez Internet może zostać zrealizowana tylko w ograniczonym zakresie, czyli bez dostawy do domu - nawet jeśli jest to tzw. e-recepta.. Poza jednym wszakże wyjątkiem: otrzymawszy e-receptę, leki na receptę online będą mogły zamówić do domu osoby z .Liczba certyfikatów na punkty twarde wydana w ostatnim zakończonym okresie edukacyjnym sięga blisko 100 tysięcy..

Przez internet sa za darmo.

Zapraszam do świata Stworzonego dla Farmaceuty!. Wysoką jakość szkoleń gwarantuje organizator Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.Weź udział w kursie: "Prewencja chorób układu sercowo-naczyniowego" Zdobądź 2 punkty edukacyjneAkademia Farmaceuty Sanofi 2020 .. Witaj na stronie kursów "Akademia Farmaceuty" Przejdź do kursów on-line na punkty edukacyjne!. Zaletą jest to, że możesz to zrobić kiedy i gdzie chcesz - warunek jest jeden - musisz ukończyc ogladanie filmów do 22 maja 2017.. W wielu przypadkach uzyskanie tych punktów przez farmaceutów, zwłaszcza w mieszkających z dala od jednostek szkolących, nie byłoby możliwe.Zaproszenie na webinar dla farmaceutów 2021-01-20 Studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie 2021-01-20 Webinar "Współczesna fitoterapia - nowe wyzwania dla farmaceuty" cz. 2 2021-01-18 "Nowe wytyczne do realizacji recept" 2021-01-11 Webinar "Profesjonalizacja zawodu farmaceuty.FarmaKlub to serwis dla farmaceutów, umożliwiający dostęp do aktualnej wiedzy poprzez kursy prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz doświadczonych praktyków..

Wszytko przez nowe brzmienie paragrafu 6 rozporządzenia.

Farmaceuci i właściciele aptek mogą tu także liczyć na atrakcyjne oferty biznesowe.Uznanie kwalifikacji do wykonywania zawodu farmaceuty.Aby uzyskać certyfikat na 4 punkty miękkie należy obejrzeć wszystkie 5 części tego szkolenia.. MZ twierdzi że testy rozwiązuje ktos za farmaceutów A i jeszcze mówi się o wprowadzeniu specki jako wymaganie na kierownika.Za udział w szkoleniach można uzyskać punkty edukacyjne honorowane przez Izby Aptekarskie.. W wielu przypadkach uzyskanie tych punktów przez farmaceutów, zwłaszcza w mieszkających z dala od jednostek szkolących, nie byłoby możliwe.Prezydent podpisał ustawę dającą możliwość wykonywania szczepień przeciw COVID-19 przez farmaceutów.. z o. o. dołożyła wszelkich starań, aby opublikowane opracowania były najwyższej jakości i odpowiadały potrzebom czytelników i były zgodne z obowiązującymi .Farmaceuta zatrudniony w aptece lub hurtowni farmaceutycznej zobowiązany jest do ustawicznego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.. Platforma Doctrina jest odpowiedzią na potrzeby rynku.. Po jego ukończeniu dostaną certyfikat, na podstawie którego będą mogli wykonywać szczepienia.Internetowa platforma szkoleniowa dla farmaceutów.. Oczywiście będą one możliwe, gdy farmaceuci przejdą specjalistyczny kurs.. Wprowadzenie recept elektronicznych od 1 stycznia 2020 roku nie zniesie zakazu sprzedaży wysyłkowej tego typu farmaceutyków.. W odpowiedzi na te właśnie wyzwania narodziła się koncepcja naszej działalności, która polega na tym, że Doctrina przygotowuje wspólnie ze specjalistami .1 pkt 1 i 3, realizowanych przez jednostki szkolące, o których mowa w art. 107 ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutycznego, zwane dalej jednostkami szkolącymi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt