Test poglądów politycznych idrlabs

Pobierz

Dane pozyskane w czasie quizu mogą być odsprzedawane firmom działającym podobnie co Cambridge Analytica.The CT-Fem-5SI to jeden z pierwszych testów tego rodzaju; jest to test zaprojektowany, by zmierzyć stopień zgodności (lub niezgodności) poglądów badanego z czterema stanowiskami feminizmu (Feminizm Liberalny; Radykalny Feminizm; Feminizm Marksistowski; Feminizm Kulturowy) oraz z jednym stanowiskiem antyfeministycznym (Tradycjonalizm), w kwestiach politycznych, filozoficznych i społecznych.Francuski specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych Sébastien Fanti ostrzega przed wypełnieniem i udostępnianiem w mediach społecznościowych testu od IDRLabs, pomagającego w .Sebastien Fanti, francuski specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych, ostrzega przed popularnym internetowym quizem poglądów politycznych zlokalizowanym na stronie IDRLabs.com.Francuski specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych Sébastien Fanti ostrzega przed wypełnieniem i udostępnianiem w mediach społecznościowych testu od IDRLabs, pomagającego w określeniu poglądów politycznych użytkownika.. Żaden test nie może stwierdzić Twojej przynależności politycznej z całkowitą dokładnością, niezawodnością, ani nie może zastąpić szczegółowego zapoznania się z polityką Twojego kraju.1.. Informacje z pierwszej ręki tylko na WirtualneMedia.pl Testy dotyczące poglądów politycznych, niezależnie o tego czy są to profesjonalne, "oficjalne" testy używane w badaniach naukowych, czy darmowe testy online takie, jak ten, są wskaźnikami dotyczącymi Twoich politycznych przekonań..

...Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Test poglądów politycznych.

Test polityczny 8 wartości nie jest odpowiednikiem Testu politycznego kompasu, zarejestrowanego znaku towarowego Pace News Limited, ani Testu współrzędnych politycznych, który jest własnością IDRlabs.. Bez ukrytych celów.Test polityczny 8 wartości jest rozpowszechniany na licencji MIT.. Edukacja.. Porównaj ze znajomymi!. Waldemar Witkowski - Unia Pracy - >>PROGRAM<< Stanisław Żółtek - Partia PolExit - >>PROGRAM<

Ten quiz wskaże ci, jaki program najbliższy jest twoim poglądom.Test poglądów politycznych @baq009 idrlabs.com #polityka.

Za darmo.. Dotyczą one stosunku ankietowanego do różnych kwestii związanych z polityką gospodarczą, społeczną, ustrojem państwa i tematów.Test 4 osi IDRlabs (IDR-4AT) został opracowany przez IDRlabs i opiera się na uprzednich ustaleniach naukowych, opublikowanych przez szerokie grono badaczy reprezentujących wiele różnych dziedzin.. Quiz stworzony przez społeczność .What is 8values?. Edukacja.. Ten bezpłatny, internetowy test Eysencka na poglądy polityczne jest dostarczany bezpłatnie i pozwoli Ci uzyskać wyniki względem pięciu głównych wymiarów politycznych, które były obecne w demokratycznych krajach Europy lat 70-tych XX wieku.. Najbliższa partia, ideologia i kompas.. Zasady są proste: wskazujemy, w jakich kwestiach się zgadzamy, a w jakich nie.. pokaż komentarz.. Test IDR-4AT nie jest powiązany z żadnym konkretnym badaczem ani stowarzyszonymi instytucjami badawczymi.. Quizy: myPolitics Filozoficzny Lata 90.. 63,9% Prawica, 13,9% Komunitaryzm .Zawiera około 20 pytań, na końcu do wypełnienia jest metryczka osobista, a wynik jest bardzo przejrzysty.. Natchnąłem się w internecie na ciekawy test Zapraszam do wzięcia udziału.. Dane pozyskane w czasie quizu mogą być odsprzedawane firmom działającym podobnie co Cambridge Analytica.Francuski specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych Sébastien Fanti ostrzega przed wypełnieniem i udostępnianiem w mediach społecznościowych testu od IDRLabs, pomagającego w określeniu poglądów politycznych użytkownika..

Test poglądów politycznych Więcej o nas Pytanie 1 Regulacje środowiskowe są potrzebne Nie zgadzam się Nie wiem Zgadzam się Słaby quiz?

Komentarze (4) : najstarsze; najnowsze; najlepsze .. Wyniki polityków Historia Społecznościowe Stwórz własny.. Test należy jednak uznać za niezależny od wspomnianych naukowców, organizacji i instytucji.Darmowy test preferencji politycznych IDRLabs składa się z 36 pytań.. Chodzi o podatki, imigrację, służbę zdrowia czy sprawy zagraniczne.Francuski specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych Sébastien Fanti ostrzega przed wypełnieniem i udostępnianiem w mediach społecznościowych testu od IDRLabs, pomagającego w .idrlabs.com - test poglądów politycznych, szczególnie dla tych, którzy "nie interesują się polityką", dowiesz się czy bliżej Ci poglądami do prawicy, lewicy czy centrum wnp.pl - barometr wyborczy z 30 pytaniami, które są bardzo "na czasie" (dotyczą aktualnie poruszanych tematów)Sebastien Fanti, francuski specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych, ostrzega przed popularnym internetowym quizem poglądów politycznych zlokalizowanym na stronie IDRLabs.com.Sebastien Fanti, francuski specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych, ostrzega przed popularnym internetowym quizem poglądów politycznych zlokalizowanym na stronie IDRLabs.com.Jun 9, 2020idrlabs.com - test poglądów politycznych, szczególnie dla tych, którzy "nie interesują się polityką", dowiesz się czy bliżej Ci poglądami do prawicy, lewicy czy centrum; programy wyborcze poszczególnych kandydatów..

Dane pozyskane w czasie quizu mogą być odsprzedawane firmom ...Quiz preferencji politycznych [2018] Nie jesteś pewien na jaką partię powinieneś głosować?

Quizy: myPolitics Filozoficzny Lata 90.. Niniejszy test został poddany ocenie respondentów ze wszystkich stron spektrum politycznego.. Mój wynik zgodnie z moimi przewidywaniami:Libertarian Right Economic Left .Apr 8, 2021Portal o mediach, reklamie, internecie, PR, telekomunikacji - nr 1 w Polsce - WirtualneMedia.pl - wiadomości z pierwszej rękiTwoje poglądy polityczne są najbardziej zgodne z partią: Unia Polityki Realnej (62.5% zgodności) Inne partie o zbliżonych poglądach: Wolność i Praworządność (62.5% zgodności) Sojusz Lewicy Demokratycznej (61.25% zgodności) Obrazek poglądów Najbliższa Ci ideologia to: NeoliberalizmWypełnij test poglądów politycznych: (UWAGA ten obrazek jest "domyślny") Portal o mediach, reklamie, internecie, PR.. Cztery osie ujęte w niniejszym teście to:Sprawdź swoje poglądy Zaawansowany test polityczny.. wyszło mi że jestem liberałem idealnie pomiędzy lewica a prawica.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt