Napisz pocztówkę używając podanych słów

Pobierz

Question from @Kradziej28p2cwnu - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij zdania używając podanych słów: .. Formułując odpowiedź, użyj podanych terminów.. Następnie napisz odpowiedzi.. Question from @Zuziq1223 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz zdania w pierwszym okresie warunkowym, używając podanych wyrazów.. opisaną prawidłowość (historyjkę zapisz na drugiej stronie).. Ten years ago /my brother / still/ study /at university ….Napisz pełne zdania, używając podanych słów oraz zwrotów have lub don't have to.. bo to jest nawet ważniejsz.Używając w odpowiedniej formie podanych zestawów słów i wyrażeń, ułóż definicję wiary.. Weź trzecią, czystą kartkę i zapisz na niej zdanie, które połączy (z sensem) wcześniej zapisane dwa zdania.. Napisz zaproszenie na twoje 13-ste urodziny które odbędą się przy brzydkiej pogodzie w domu na i napisz jakie będą na tych urodzinach atrakcje.. Zadanie jest zamknięte.. Builders / wear hard hats.dopisz do podanych słów wyrazy bliskoznaczne łagodniejsze,delikatniejsze.. Question from @Jago11 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz pocztówkę do koleżanki z Anglii (po angielsku) Napisz gdzie przebywasz -Informacje na temat pogody -opisz co do tej pory robiłeś -napisz co jeszcze zamierzasz zrobic.. I możecie ułożyć pytania i przeczenia do tych zdań.. daje naj wszystko ma byc napisane PO ANGIELSKU ..

;*<33Napisz pytania,używając podanych słów.

Rozwiązania.. Zestaw 3: wierzyć * wysokie fale * bać się * to .Napisz dialog używając podanych wyrazów what are you doing on friday 6 maja 2021 05:34 Wypracowania Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast- jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. ___ / 5 3 Dopasuj rodzaj tekstów do podanych przykładów.Ułóż pytania o Tylera,używając podanych wyrazów.. Julianowi wpojono, że ludziom chodzi o wykorzystywanie innych, wobec czego zachowuje się nieufnie, a nawetNapisz definicje podanych słów: - island ( używając przy tym słów surround, piece) - desert ( używając przy tym słów cover, little,few,sand) - waterfall ( używając przy tym słów fall down, side of a cliff) proszę o pomoc !. .Napisz krótkie opowiadanie używając podanych wyrazów: w chwili opuszczenia zapór- w polu widzenia znajduje się nadjeżdżający pociąg (tramwaj)- zabrania się wyprzedzania- nie wolno odsuwać lub unosić - torowisk w dowolnych miejscach- czy po drugim torze nie nadjeżdża pociąg( tramwaj)Eva/ start working .after school.. Odpowiedz.Z podanych wyrazów ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi 1.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. kaleka,ślepy,głuchy,grubas,skąpy 2.co mamy na myśli,używając takich wyrazów i .Weź dwie książki, otwórz na dowolnych stronach, a następnie z każdej pozycji wybierz jedno zdanie i zapisz je na oddzielnych, małych kartkach..

Napisz zdania i pytania, używając podanych słów.

Jak widzisz, to nie jest skomplikowane zadanie.Kto chętny jest pomoc z angielskuego takie zadanie : Napisz zdania i pytania używając podanych słów 1 YouTube name what's?. Ten years ago /my brother / still/ study /at university ….Używając podanych słów, napisz pełne zdania.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz po pięć zdań o 3 państwach: Polsce Portugalii i Chile używając podanych słów : - do Polski: cultural centre,elegant shops, traditional resteaurant, unspoiled countryside, impressive sights, unforgettable experience.-do Portugalii: most fascinating countries, perfect blend, trendy shops, cobbled streets, narrow alleys.Napisz pytania, używając podanych słów oraz krótkie odpowiedzi.WSKA ZÓW KA Napisz w zeszycie wszystkie znane Ci słowa pytające zaczynające się na wh-.. He She We It TheyI 2 Uzupełnij tekst, używając wyrazów z ramki.. 1 dwa razy, raz cicho, raz głośno.4 Uzupełnij tekst słowami z˝nawiasów w˝czasach Present Simple lub Present .Napisz zdania używając podanych słów oraz have to w odpowiedniej formie 13 stycznia 2021 14:30 Opisy 2013-05-11 23:30:14Angielski..

...Używając podanych słów, napisz pełne zdania.

Napisz opis czarnego psa który wabi się Lena napisz opis po angielsku i napisz jak lubi się bawić i co lubi jeśćnapisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt