Przedstawienie postaci niki mickiewicz

Pobierz

To on namawia przyjaciół, by dać nauczkę chłopakom, którzy zaczepiają oraz okradają .- przedstawienie postaci - turlana lekcja - opis wyglądu na podstawie wylosowanego kostką do gry szkicu ( odpowiedni dobór słów, manipulacja językowa) - opis cech charakteru mające na celu uatrakcyjnienie postaciJakie było imię Niki mickiewicz w całości ?. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Wzrost 3.. Przepiszcie je.. Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCIPostaci: Adam Mickiewicz - narrator I Tadeusz - euroentuzjasta - uczeń III Zosia - zwolenniczka ekologicznego rolnictwa - uczeń IV Telimena wypoczywa w gospodarstwie agroturystycznym - uczeń V Robak - eurosceptyk, obrońca środowiska przyrodniczego - uczeń VI Sędzia - zwolennik starego porządku - uczeń VII Hrabia .Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy,Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości..

Przedstawienie postaci: 1.

Uzupełnij tabelę.. WYGLĄD.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. 4.iMNK - Józef Oleszkiewicz, Portret Adama Mickiewicza - informacje.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Jej celem jest znalezienie podobieństw i różnic.. Nika Mickiewicz.. Wygląd: szczupła, rude włosy, wesołe, zielone oczy, mały, lekko zadarty nos, okrągła twarz, martensy, spinka do włosów z zielonym oczkiem.. Zarejestruj się.. Twarz 2. technika / materiał: olej, płótno.. Nika Mickiewicz.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Zaloguj się.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu dziecka.Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Praca w restauracji Staropolska, choć wyjątkowo męcząca fizycznie i psychicznie, poreperowała nieco sytuację finansową Niki.. Znajdź swoich znajomych na Facebooku.. Zastanów się, czy zbójca z "Powrotu taty"Osoby o imieniu Nika Mickiewicz.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Ojciec dziewczynki od dwóch lat nie żyje, jednak jego śmierć nie została zgłoszona w urzędzie, w związku z tym Nika odbiera jego rentę.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się do szkolnego systemu informatycznego, konfiguruje wynalazki Felixa tak, by umożliwiały realizację kolejnych .Ma ciemno blond włosy, nosi okulary a jego fryzura, choć wiecznie w nieładzie przyciąga jakoś dziewczyny..

Mająca również na celu analizę postępowania postaci.

Jest sprytny, inteligentny i ma niezwykle rozwinięte poczucie humoru, które zapewne pozwoliłoby mu zostać najlepszym polskim pisarzem komediowym gdyby nie to że jest dyslektykiem.odznaczają.. Imie i nazwisko 2.. Pochodzenie Wygląd zewnętrzny: 1.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.. Nika MickiewiczFelix PolonNet Bielecki.Temat: A. Mickiewicz "Powrót taty".. Uzupełnij tabelę.. Charakterystyką porównawczą nazywamy pracę, w której porównuje się co najmniej dwóch bohaterów indywidualnych lub zbiorowych.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.miłość Neta i Niki, przyjaźń pomiędzy boha-terami, nadużycie zaufania taty przez Neta .. - Nika Mickiewicz Bohaterowie drugoplanowi: - Manfred (sztuczna inteligencja) - tata i mama Felixa, babcia Lusia - tata i mama Neta - Morten .. styki postaci w formie uzupełniania jej profilu internetowego.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Głowni bohaterowie utworu to: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedstawienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej"Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1..

Jacek Soplica jest bowiem postacią o najbardziej ...Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.

Jak już to zrobiliście, to poniżej znajdują się informacje na temat bohaterów lektury.. Gdy trzeba było zabezpieczyć aparat fotograficzny przez wpływem polaNika Mickiewicz.. Przykład: Felix był pomysłowy - potrafił codzienne przedmioty wykorzystać do niezwykłych zadań.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Dziewczyna była zmuszona udawać, że jej tata wciąż żyje.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Wiek 4.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Najbardziej lubi nosić dżinsową kurteczkę, spódniczkę, cienkie rajstopy i czarne martensy, zwykle spina włosy spinką.Jak napisać charakterystykę porównawczą?. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Rodzinna 5. z książki feliks net i nika :) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-11-07 15:46:32.Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. prof.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.. BOHATEROWIE Z SOPLICOWA Jacek Soplica - Ksiądz Robak To bohater, który wydaje się bardziej pretendować do miana bohatera głównego niż jego wymieniony w tytule dzieła syn..

Sylwetka, budowa ciała 4.Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Nika Mickiewicz", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.

Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Ponoć jest potomkinią czarownicy.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Nika Mickiewicz.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Rodzina Felixa Polona.. Dziewczyna z charakterem, odważna i samodzielna.. - w zeszycie.. Nosi okulary.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba .Deficyt budżetowy zmusza dziewczynę do zarobku balansującego na krawędzi prawa (Nika jest niepełnoletnia).. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Dotarli na samą górę.. "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza to jeden z tych utworów, gdzie tytuł zdaje się być jak najbardziej nieadekwatny do tego, kto ma być w nim głównym bohaterem.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.. Podziel bohaterów na głównych, drugoplanowych i epizodycznych.. Tworzymy ją, zestawiając cechy obu postaci wg planu zwyczajnej charakterystyki: Wstęp - przedstawienie obu bohaterów.Charakterystyka - dłuższa forma wypowiedzi pisemnej obejmująca wygląd zewnętrzny i wygląd wewnętrzny postaci.. Nika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI.. Sam także konstruuje wynalazki.. Zaloguj się lub zarejestruj na Facebooku, aby połączyć się z przyjaciółmi, rodziną i osobami, które znasz.. Osoby o imieniu.. Uzupełnij tabelę.. Bohaterowie występujący w utworze: matka/żona kupca dzieci kupiec/ojciec sługi/służba rozbójnicy starszy zbójca herszt bandy 2.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Do tego z Krakowa przyjechała jej ciotka, Amelia Mickiewicz, siostra Pawła Mickiewicza.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. opis: Portret ukazuje Adama Mickiewicza w okresie jego przymusowego pobytu w Rosji, po wyroku w procesie członków Towarzystwa Filomatów i Filaretów (1823), tajnego, patriotycznego związku młodzieży wileńskiej.Temat - Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Sytuacja materialna 6.. To osoba niezwykle skromna, wrażliwa i uczciwa.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Ma czternaście lat.. Charakteryzowanie i ocena postępowania zbójcy 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt