Podsumowanie pracy dydaktyczno wychowawczej w klasie 3

Pobierz

Z niektórymi dziećmi pracujemy indywidualnie, bo w grupie są bardzo rozkojarzone i niechętne do pracy.. Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Pedagog szkolny, w porozumieniu z wychowawcami klas i pielęgniarką szkolną, opracował Szkolny program profilaktyki zdrowotnej.PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ I OPIEKUŃCZEJ POWIATOWEGO ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 IM.. Pani Agnieszka Piontek-Prusinowska przekazała nam do opublikowania przykład sprawozdania wychowawcy w klasie 3 szkoły podstawowej.. Uroczystość prowadziła uczennica kl.V - Kamila Żmijewska, która powitała wszystkich obecnych.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego" wydawnictwa WSiP.Wnioski do pracy w II semestrze : - dalsze kształtowanie wyżej wymienionych obszarów .. rozbieranie) PODSUMOWANIE-PRACY-DYDAKTYCZNO Pobierz.. Opracowanie planów .. spotkania w miarę potrzeb, podsumowanie nie rzadziej niż raz na rok plan pracy: do 30.09.. Next page Next post: Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczej w pierwszym półroczu roku szkolnego 2020/2021 w grupie .Wychowawcy w poszczególnych poziomach klas opracowali we wrześniu Plany pracy wychowawczo-opiekuńczej na rok szkolny 2010/11, z którymi zapoznali uczniów i rodziców.. Moje spotkania z rodzicami nie ograniczały się tylko do spraw dydaktyczno - wychowawczych, poruszaliśmy wspólnie różne nurtujące rodziców tematy.Praca dydaktyczno - wychowawcza w grupie 3,4-latków w drugim półroczu prowadzona była zgodnie z założeniami podstawy programowej wychowania przedszkolnego, programem wychowania przedszkolnego ., programami profilaktycznymi i autorskimi do zajęć dodatkowych a także z planami miesięcznymi oczekiwanych rezultatów.W każdym z tych obszarów mamy dzieci zdolne i trochę słabsze..

Podsumowanie pracy dydaktyczno- wychowawczej w szkole podstawowej im.

Każdy zespół organizuje spotkania na których opracowuje .w Bochni z dnia 04.03.2020 r. ANALIZA I WNIOSKI Z PRZEBIEGU PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZEJ I INNEJ DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ PRZEDSZKOLA ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W GRUPIE V Wychowawcy: mgr Agata Gajewska, mgr Edyta Kostańska-Kostoń Charakterystyka grupy:Plik Podsumowanie pracy dydaktyczno.doc na koncie użytkownika k.r.j • folder różne • Data dodania: 25 wrz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. 2021r.W czwartek odbyło się uroczyste podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczej w Zespole i Oddziałach Przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Radziłowie.. Cele pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej w I półroczu w grupie zostały zrealizowane.PODSUMOWANIE PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ .. Nauczycielki: Katarzyna Seroka.. Bardzo dobrze układała się współpraca z rodzicami zaangażowanymi w pracę na rzecz klas oraz szkoły.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .2 days agoPodsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w I półroczu roku szkolnego 2018/2019..

Przyswoiły sobie...Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej.

a w szczególności inspektora do spraw oświaty pana Mirosława Gądka, dyrektora SP .Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczej w grupie Kubusie 6-latki za I semestr roku szkolnego 2020/2021 Nauczycielki: Roksana Rybska-Balcarek .. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. 2017-01-30.Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczej w I półroczu roku szkolnego 2013/2014 Autor: Justyna Krawczyk .. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Przedstawiciele Rady Rodziców działali aktywnie współpracując z Dyrektorem Szkoły przy organizacji m. in.. Adaptacja większości dzieci przeszła łagodnie.PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W KLASACH 0 - III Grupa 0a Grupa 0a to zespół żywiołowy, głośny, energiczny.. Zachowanie (z uwzględnieniem sfery emocjonalnej i społecznej) Dziewczynka jest miła i pogodna.. Klasa liczy 15 uczniów w tym 7 chłopców i 8 dziewczynek.. W szkole działają zespoły przedmiotowe i wychowawców klas I- III.. 21 Sty 2010, 16:09.. Nie przestrzegali oni norm społecznych .Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków)..

Formułuje się wnioski do dalszej pracy.

Więcej.. Włączenie ucznia do zespołu dydaktyczno-wyrównawczego celem wyrównania braków programowych( utrwalenie znajomości liter, dokonywanie .Rodzice na początku roku szkolnego podpisali umowę na podstawie której zobowiązali się od oddania wszystkich części "Naszej szkoły" po zakończeniu roku szkolnego.. W naszej codziennej pracy bierzemy pod uwagę potrzeby każdego dziecka, traktujemy je w sposób zindywidualizowany, w związku z tym stosujemy różnorodne formy i metody pracy .6 days agoFeb 2, 2021Jesteś tutaj: Start aktualnosci Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Targowisku w roku szkolnym 2015 2016.. Nawigacja wpisu.. Część grupy to dzieci, które w poprzednim roku uczęszczały do przedszkola, kolejna część to dzieci urodzone w drugiej połowie 2008 roku, które uczęszczały do zerówki.. Kiermaszu Bożonarodzeniowego, imprez - koncertów dla środowiska .Działania wychowawczo- dydaktyczne w tym semestrze zmierzały głównie do tego aby dzieci: - przystosowały się do warunków przedszkolnych, - doskonaliły czynności samoobsługowe, - przestrzegały wspólnie ustalonych zasad, - przyswoiły treści zawarte w programie..

Lekcja w klasie III .

w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018.. Uczniowie klasy VI osiągnęli w tym semestrze bardzo dobre wyniki w nauce, gdyż średnia ocen wynosi 4,0.. GENERAŁA JÓZEFA BEMA .. W klasie trzeciej praca dydaktyczno- wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w programie "Nasza Klasa.Autor: Jolanta Oskwarek.. Co najbardziej lubią robić?Praca dydaktyczno-wychowawcza opiera się na przedmiotach tj: funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, w-f, religia.. Czworo dzieci uczęszcza do przedszkola pierwszy rok.Frekwencja za I półrocze wynosi .Grupa jest bardzo żywa, wesoła, ruchliwa oraz głośna.…SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZEJ W I PÓŁROCZU W GRUPIE V - "Krasnoludki".. Założenie arkuszy ocen klas pierwszych Sekretariat 30.09.2021r.. Liczy 23 dzieci - 10 chłopców, 13 dziewczynek.. Przedstawiłam również plan wychowawczy dla klasy III, który wspólnie z rodzicami został przedyskutowany i wzbogacony o niektóre propozycje rodziców.. Uczniów wyróżnionych.Z DZIAŁALNOŚCI WYCHOWAWCZEJ w I semestrze.. Należy zwrócić uwagę, że sprawozdanie to jest bogate i rozbudowane.. Uczniowie są mili, zabawni, weseli i koleżeńscy, chętnie sobie pomagają.. Indywidualizacja pracy pod kątem stylów uczenia .. Doskonaląc swój warsztat pracy w "chmurze"W ciągu tego roku pracy dzieci 3 letnie nabyły umiejętność posługiwania się słowami określającymi położenie przedmiotów w przestrzeni, kierunku, wielkości przedmiotów ich ciężaru..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt