U nas wszystko wporzadku po niemiecku

Pobierz

Zaloguj się .. Języki Obce: Język niemiecki - jak poprawnie odmieniać czasowniki regularne i nieregularne?. W #holandia teraz wszędzie wejść można nikt na żadne debilne testy nie patrzy, chcesz iść na sik Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SPRAWDZIĆ CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Również inne tłumaczenia: translator polsko-chiński tradycyjny, translator polsko-włoski, translator polsko-fiński.Również inne słowniki internetowe: słownik polsko-łotewski, słownik polsko-galicyjski, słownik polsko-chiński.Mówię mu, że u mnie wszystko w porządku, i wzruszam się, słysząc jego szczęśliwy głos.. Hör auf, so zu tun, als wäre alles in .w porządku po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. na niemiecki.. Nie jest.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. w porządku!. Nie jest.. Szkoła - zapytaj eksperta (1553) .. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Download for Windows.Tłumaczenia w kontekście hasła "wszystko u ciebie w porządku" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: u ciebie wszystko w porządku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Tłumaczenia w kontekście hasła "u mnie wszystko w porządku" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: U mnie wszystko w porządku, dzięki..

po niemiecku słownik polsko - niemiecki.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WSZYSTKO W PORZĄDKU" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.u nas wszystko w porządku volume_up bei uns ist alles gut Przykłady użycia Polish German Przykłady kontekstowe "w porządku" w niemiecko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. u nas wszystko w porządku volume_up bei uns ist alles gut Przykłady użycia Polish German Przykłady kontekstowe "u nas wszystko w porządku" w niemiecko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dieser Taschenrechner funktioniert nicht richtig.Przykładowe zdania: Jak na razie, wszystko w porządku.. Przykładowe zdania: Nie, u mnie wszystko w porządku.Tłumaczenia w kontekście hasła "u mnie w porządku" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: u mnie wszystko w porządku.. tłumaczenia w porządku!. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso CorporateTłumaczenie słowa 'u nas wszystko w porządku' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Używanie aplikacji jest w porządku, ale programowanie jest niezmiernie istotne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.u nas wszystko w porządku volume_up bei uns ist alles gut PL u mnie wszystko w porządku volume_up u mnie wszystko w porządku (też: mam się dobrze, czuję się dobrze, powodzi mi się dobrze) volume_up mir geht es gut Przykłady użycia Polish German Przykłady kontekstowe "wszystko w porządku" w niemieckoMusisz przetłumaczyć "U MNIE WSZYSTKO W PORZĄDKU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Przestań udawać, że wszystko jest w porządku.

Oznacza to, że możesz szukać słów w obu językach jednocześnie.u mnie wszystko w porządku (też: mam się dobrze, czuję się dobrze, powodzi mi się dobrze) volume_up mir geht es gut Przykłady użycia Polish German Przykłady kontekstowe "u mnie wszystko w porządku" w niemiecko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. I'm all right Angielskie słowo "u mnie wszystko w porządku" (I'm all right) występuje w zestawach: przywitania, pożegnania i pozdrowieniaZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Jak będzie po angielsku: "u mnie wszystko w porządku"?. Ist alles in Ordnung?Musisz przetłumaczyć "WSZYSTKO W PORZĄDKU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso Corporate.Tłumaczenie "w porządku!". Rozumiem!. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KIEDY WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Również inne tłumaczenia: translator polsko-hebrajski, translator polsko-norweski, translator polsko-włoski.Musisz przetłumaczyć "SPRAWDZIĆ CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Przykładowe zdania: Czy wszystko w porządku?

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. polsko niemiecki na ratunek .. na razie wszystko w porządku po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Nie jest.. na niemiecki.. Wszystko u nas w porządku.. na razie wszystko w porządku tłumaczenia na razie .Tłumaczenie "wszystko w porządku?". bab.la - Online dictionaries, .. że wszystkie nasze słowniki działają w dwóch kierunkach?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CZY WSZYSTKO Z TOBĄ W PORZĄDKU" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "KIEDY WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Download for Windows.Musisz przetłumaczyć "CZY WSZYSTKO Z TOBĄ W PORZĄDKU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Coś jest nie w porządku z tym kalkulatorem.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "U MNIE WSZYSTKO W PORZĄDKU" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.W słowniku polsko - niemiecki Glosbe "u mnie wszystko w porządku" tłumaczy się na: mir geht es gut.. Pytania .. Języki Obce: Język niemiecki - jak poprawnie odmieniać czasowniki .TodayCzy któryś kraj oprócz #niemcy też ma paranoje na punkcie tych testów?.

... Przestań udawać, że wszystko jest w porządku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt