Tajemniczy ogród sprawdzian klasa 5

Pobierz

Autorką książki jest Frances Hodgson Burnett.. 2009-11-18 18:52:29 Kilka pytań na temat lektury ,, Tajemniczy Ogród ,, 2010-04-02 11:13:33 Streszczenie lektury " Tajemniczy Ogród " 2010-02-01 19:39:02Tajemniczy ogród.. Szeregujemy wydarzenia chronologicznie - Łamigłówka z hasłem // odp.ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę dodany: 2015-09-25 07:28:12, przez: Emanuel fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu superPlik tajemniczy ogrod sprawdzian dla klasy 5.pdf na koncie użytkownika cipherblue • Data dodania: 31 mar 2017Zadanie 1 - Odp.. Z panem Cravenem 20.Jak nazywała się rezydencja wuja Mary?. Skopiuj link Skopiowano.. Szukaj.. Sama b. Z panią Medlock c.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. 5/5 18,03 zł .. Patixella 4 lata temu.. Od uderzenia gałęzią drzewa w ogrodzie b. Zginęła w wypadku kolejowym c.. Dobrze trafiłeś!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Klasa 5, temat: Podsumowanie rozdziału..

Tajemniczy ogród Ustawianie w kolejności.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera 16 pytań.. Kogo Ben .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Strona glowna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogrod - testZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Zapraszamyto może ich poszukaj!. Skomentuj.. Sadza b. Węgielek c.. Klasa 5, .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Rozdział 10. a. Miseltwaite Monor b.Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Balladyna Słowacki Juliusz .. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat.. Część 1.. Test: Tajemniczy ogródSzukam streszczenia lektury" Tajemniczy ogród" czy mi pomożesZ?. 4.3.2018 (14:10) Celewski-Pro dzięki jutro mam lekturę albo pojutrze.. Czarna 19.Z kim początkowo Mary jadała posiłki?. Skomentuj.. Ile było pomieszczeń w domu pana Cravena?. 0%Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Quiz w Poczekalni.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozpoznajemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Tajemniczy ogród - opracowanie, Symbolika ogrodu w powieści Ogród w powieści Frances Hodgson Burnett ogrywa istotną rolę w życiu głównych bohaterów i dla każdego z nich ma inne znaczenie..

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

Szkoła podstawowa Opracowanie zbiorowe.. Udostępnij.. :krejwena) miał: 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od:Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Jak nazywały Mary dzieci w Indiach?. 13,80 zł .. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. odpowiedz.. Tajemniczy ogród krzyżówka Krzyżówka.1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" W.K.W 5 lat temu.. .Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika sujithkgeorge606 • Data dodania: 29 wrz 2017Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD - tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD .. Klasa 4 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Umarła na tajemnicza chorobę 18.Jak nazywała się oswojona kawka Dicka?. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8..

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Test wiedzy online z lektury szkolnej.. "Tajemniczy ogród" to lektura sugerowana dla klasy 5. : A-2, B-4, C-3, D-1 Odpowiedź i kryteria punktowania do zadania otwartego Zadanie 20 - liczba punktów: 3 Poprawna odpowiedź: Serdecznie zapraszam wszystkie ptaki na koncert, który odbędzie się w tajemniczym ogrodzie 21 marca 2004 r. o godz. 1000.. 21.5.2018 (14:08) ijakub6960 Super bardzo mi pomogłes.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Lektura tajemniczy ogród na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Gdzie wychowywała się Mary?. 4/5 10,52 zł .. Rozwiąż test!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. 84 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 27,95 zł .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.Przeczytaj recenzję Tajemniczy ogród.. klaszu super, jutro mam sprawdzian i mam nadzieję że dostanę 5. odpowiedz..

Quizy Os. ... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Zawiera nieodpowiednie treści?. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Tajemniczy ogród - streszczenie.. powieści Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród"Scenariusz nt. bohatera fragm.. Mary Kryteria punktowania:Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzian z niej a ty nie jestes pewny czy sobie poradzisz?. Udostępnij.. Więcej na temat - Pobierz zasoby.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Materiały dla wszystkich.. : 3, 5, 1, 6, 2, 4 Zadanie 12 - Odp.. odpowiedz doładuj komentarze .mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. Sprawdzian nr 3; .. Co możemy powiedzieć o realiach świata przedstawionego w powieści Tajemniczy ogród?. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaa.. FunTest.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt