Wiersze na 60 urodziny dla mamy

Pobierz

Jesteś moim najdroższym i najpiękniejszym kwiatem w życiu.. Z dumą możesz przyznać się do wieku, Bo on świadczy o człowieku.. Gdy w dniu urodzin pamiętają o nas najbliżsi i składają nam życzenia na 60 urodziny, tym bardziej ten dzień staje się jeszcze przyjemniejszy.Pamięć o solenizancie to nie tylko zakup drogiego prezentu, ale również życzenia na 60 urodziny .Jun 4, 2020Życzenia na urodziny dla mamy W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. W dniu 60 urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Wszystkiego najlepszego Kochana Mamo!. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Mamo dziękuję Ci za to, że odkryłaś przede mną świat, za trud wychowania, za każdą Twoją chwilę, wsparcie, za czułe i .. Życie pełne jest niespodzianek.. Na nagraniu pojawią się Wasze osobiste zdjęcia oraz wybrane przez Ciebie życzenia dla bliskiej osoby.. Jesteś dla nas jak zorza, jak tęcza, przyjmij te kwiatów naręcza.. Sukcesów w każdej dziedzinie życia.. Oto przykłady życzeń z okazji 60. urodzin dla mamy: Kochana Mamo!. Radości z każdego dnia, Szczęścia, które wiecznie trwa..

Aktor wciela się w ...Życzenia na urodziny dla mamy.

Z całego serca Tobie życzę!. B (y)łabym bardzo zagubiona, gdyby nie wielka miłość, którą mnie obdarzasz.. Garść kwiatów mam dla ciebie i do tego słodki buziak, mam jeszcze prezencik mały i uścisk bardzo kochany.. Życzenia na 18 urodziny, 40, na 50 urodziny, 55, na 60 urodziny, 65, 70, 75, 80, 90 urodziny dla mamy, babci i tesciowej, prababci, życzenia dla .za Twe cierpienia, Za noce bolesne, za noce czułe, Za wszystko, Mamo, dziś Ci dziękuje.. W tym dniu życzę dobrego nastroju, radości w oczach i słońca na duszy!Z okazji 60. urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.. Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni,Twoje, Mamuś, urodziny, Z serca składam Ci życzenia dużo szczęścia, powodzenia, gości miłych, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości.. Żyj nam zdrowo tysiąc lat.. Jesień życia to najpiękniejszy okres.. Wielkiego świata ciągłego poznania, w lotto milionów stu do wygrania - Tego z serca Ci zawsze życzymyApr 6, 2022Życzenia urodzinowe dla mamy W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeńUrodziny to ważny dzień dla każdego z nas..

Mamo nie rób smutnej miny, Dziś są Twoje urodziny.

Żyj nam proszę w radości, przyjmij wyraz miłości.. Bo na Tobie stoi świat.. im starsze, tym lepsze, tym bardziej rozpalasz, tym bardziej spojrzeniem.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Krótkie życzenia urodzinowe dla mamy chrzestnej poważne i smieszne gif, do druku, od dziecka wzruszające.. Dziś jestem dorosły, a ty nieraz szlochasz Ty jesteś moją Matką i za to Cię kocham.. Multum zdrówka, pomyślności, szczęścia i wszechogarniającej radości, każdego dnia pełnego wiary i niepohamowanej miłości.. To dobra okazja do tego, by zapewnić mamę o swojej miłości i o tym, że wciąż przed nią jest wiele wspaniałych chwil.. Wybacz mi, jeśli kiedykolwiek Cię skrzywdziłem.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.Drogi Tato, W dniu 60 urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.Jun 2, 2020Życzenia na 60. urodziny dla mamy powinny być wyjątkowe.. Więź, która nas łączy jest dla mnie wszystkim.. Szczególnie, gdy przekracza się granicę 60 lat.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam..

Mamusiu moja najmilsza, chcę byś była jak najszczęśliwsza,Życzenia na urodziny dla mamy.

Dobra jak anioł,Najpiękniejsze życzenia i wierszyki urodzinowe, piękne wiersze urodzinowe, ładne gotowe wierszyki na urodziny dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka, gotowe teksty życzeń urodzinowych od córki, syna, wnuczki, wnuczka, sms-y urodzinowe dla przyjaciółki, .Kochanej mamie, dedykacja, życzenia dla mamy z okazji 40 urodzin, 50, 60, 80 urodzin.. Ogrom mądrości i doświadczeniaNiech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci.. Dzień radości, szczęścia, śmiechu.. wszystkich powalasz.Dziś 60-tka Ci wybija, to jest właśnie taka chwila.. Pamiętaj, mój drogi, że jesteś jak wino -.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy.. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone.. Dzisiaj składam Ci, Mamo, Najlepsze życzenia Za Twe przykrości, za Twe cierpienia, Za noce bolesne, za noce czułe, Za wszystko, Mamo, dziś Ci dziękuje.. Dziś jestem dorosły, a ty nieraz szlochaszMoja droga Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji 60 urodzin!. Jedną z nich jesteś Ty!Życzenia urodzinowe na 60 lat dla mamy Życzenia Urodzinowe No Comment (Brak ocen) Kochana Mamo!. Dziękuję za cierpliwość i najlepsze dzieciństwo, które mi dałaś, moja Mamo.. Najlepsze życzenia z okazji 60 urodzin składa.Więc w dniu sześćdziesiątych urodzin, Życzę Ci samych szczęśliwych godzin..

Prezent na urodziny dla mamy Prezent na urodziny dla żony Prezent na urodziny dla przyjaciółki ... urodzinowymi od gwiazdy - Borysa Szyca.

Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy Mamo, tak bardzo Cię kochamMay 23, 2022Oct 10, 2020Jan 4, 2021Jun 25, 2021Pamiętaj, że zawsze jestem dla Ciebie!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt