Test znajomości zemsty

Pobierz

Szukaj.. Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. Rodzaj literacki "Zemsty".. Przekonaj się, ile wciąż pamiętasz z tej lektury!. Skomentuj.. Widget .. Test Znajomości Lektury.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Gatunek: komedia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. aniaxxx69 18 października 2020 hej fajny test mialem 0 .. "Zemsta", Aleksander Fredro - test z lektury.. Liczba wyników dla zapytania 'zemsta fredry znajomość test': 10000+ ZEMSTA - czy znasz dramat Fredry?. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Gatunek literacki "Zemsty".. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. 2021-01-27 19:19:19 Napisze ktos plan wydarzen z lektury "pajaczek na rowerze" na piatek musze miec 2021-01-27 17:37:06 .Nauczyciele poloniści, w mojej szkole, chętnie sięgają do przygotowanych przeze mnie sprawdzianów dotyczących znajomości lektur..

Literatura "Kamizelka" - test znajomości lektury.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3Które zdanie jest prawidłowe?. TEST z dramatu ,,Zemsta" .Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Grupa1 .Test sprawdzający znajomość "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Zadanie gimnazjalne, które ma posłużyć gimnazjalistom do przygotowania się na egzamin gimnazjalny z polskiego, na którym wymagana jest umiejętność pisania dobrego wypracowania gimnazjalnego (najlepiej: rozprawki), czytania ze zrozumieniem, wykorzystywania wiedzy o gramatyce i stylistyce na podstawie analizy załączonego fragmentu lektury ..

Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. takbonieichuj 21 października 2020 śmeszny jeste# dwulicowy w ciul nara.. Udostępnij.. a. XVII b. XVI c. XVI d. XVIII 3.Zemsta pytania do lektury.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Test: Rodzina Fredrów zamieszkiwała na terenach: a) zaboru pruskiego b) Austrii c) Galicji d) zaboru rosyjskiego Rozwiązanie - Intercyza to: a) umowa majątkowa .17.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O Autorze .Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika)Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.. 4.Kto od kogo i w jakich okolicznościach powiedział : "daj gwintówkę niechaj .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Zadanie gimnazjalne: Zemsta Aleksandra Fredry..

...Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.

A. Jeszczeć młoda jest i ona, Ależ wdowa - doświadczona,.. B. Słodki, cichy, z kornym licem, Ale z diabłem, z diabłem w duszy.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Zawiera 32 pytań.. Z którego wieku pochodziły akta procesów sądowych, które odnalazł Fredro na zamku w Odrzykoniu?. Papkin 7.Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. 2.Z jakiego powodu włączenie do intrygi miłosnej Podstoliny przez Klarę było złym pomysłem 3.Kiedy Papkin wykazał się wyjątkowym bohaterstwem?. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Test ze znajomości ,,Zemsty'' Aleksandra Fredry 1.. Nie używaj korektora, ołówka.. Więcej testów z lektur.. test był prosty :) Pozdrawiam 7c.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.rozwiążecie test sprawdzający Waszą znajomość lektury.. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".. .1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty.

Cześnik 2.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. test dodany 11 lat temu przez DONIA1012.. Nie zapomnijcie się podpisać -najlepiej w temacie wiadomości , gdyż mogę się nie domyślić , kto kryje się pod nickiem buziaczek17.. Ten test zawiera pytania z fabuły.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Odpowiedzi na nie np. 1a, 2b, 3c, 4d prześlijcie na mój adres mailowy .. Inne testy z kategorii.. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. wg Elzbieta5.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Test: Zemsta Lektura szkolna napisana przez Aleksandra Frerdę.. Cześnika 3.. Poniżej znajduje się 20 pytań.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. 2021-01-27 21:40:03 Zinterpretuj wiersza Stanisława Grochowiaka "portretowanie umarłej ", W interpretacji zwróć uwagę na barokowy sposób obrazowania i odwołaj się do różnorodnych kontekstów.. Test składa się z 12 pytań.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Ulubionym powiedzeniem Cześnika było: a. niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba b. kaduka c. mocium panie d. trudno będzie 2.. No - nie sekret, żem niemłody, Alem także i niestary.. BOGOWIE GRECCY I HEROSI popularność: 1578 dodał: alexziom2: Zbrodnia i kara popularność: 1217 dodał: .Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. wg Paniodpolskiego1.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. odwdzięczę się ;* 1.Jak Milczek stał się posiadaczem jednej połowy zamku?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Zapraszamy!. Dorota 5 lat temu.. Rozwiąż test!Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Nie pamiętam Zemsty A. Fredry odpowiecie na pytania ?. Literatura Juliusz Słowacki "Balladyna" - test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt